Cilt Tonuna Uygun Başörtüsü Seçimi Nasıl Yapılır?

Haberler

Modanisa indirim kodu kullanarak tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun olan eşarp ya da başörtüsü modellerini indirimli satın alabilirsiniz. Elbette söz buraya gelmişken tesettür giyimde başörtüsü seçimi konusunda kısa bir bilgilendirme yapmadan geçmek olmaz;

Tesettür içinde güzel görünmek istiyorsanız, ten renginize en uygun olan başörtüsü modellerini seçin ve daha ışıltılı görünmesini sağlayın. Çoğumuz kıyafet seçerken dikkatli ve seçici davranırız. Mükemmel görünmek için neden mükemmel renkli bir başörtüsü seçmeyesiniz?

Açık cilt tonu:
Cesur ve koyu renkler daha açık ten tonlarına çok yakışıyor. Her durumda harika görünen tek renk olduğu için siyah tonlarına yatırım yapın. Beyaz, hemen hemen tüm ten renkleriyle iyi uyum sağlayan ve aynı zamanda zarif görünen bir diğer temel renktir. Ya da menekşe, zümrüt ve kırmızı renkli eşarplarla denemeler yapabilirsiniz.

Koyu cilt tonu:
Daha koyu ten rengi hemen hemen tüm renkleri deneyebilir; ancak, tuhaf görünebilecekleri için koyu ten tonuna yakın koyu tonları seçmekten kaçınmak gereklidir. Daha koyu ciltler için tercih edilen tesettür tonları kırmızı, pembe, haki, menekşe ve kobalt mavisidir.

Buğday cilt tonu:
Cildiniz gibi orta alt tonlu bir başörtüsü seçmelisiniz. Neden bordo denemiyorsun? Ya da bej? Evet, bej sıkıcı gelebilir ama bize güvenin, yüzünüzü daha belirgin hale getirecek. Denemeniz gereken diğer iki ton ise siyah ve gök mavisi. Siyah, daha önce de söylediğimiz gibi, tüm ten renkleriyle uyum sağlayan yaygın bir renktir ve gök mavisi taze bir görünüm sağlayacaktır. Zeytin yeşili, beyaz ve açık kahverengi de deneyebilirsiniz.

Modanisa indirim kodu ve kampanya sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.