İndirim Kodu 2013

Haberler

İndirim Kodu 2013 için yorumlar kapalı...

Bir yılı daha geride bırakıp yepyeni bir yıla giriyoruz. Yeni yılda sizlere yepyeni bir İndirim Kodu deneyimi yaşatıp alışverişlerinizi ucuzlatırken site kullanım koşullarımızın da redaksiyonunu tamamladık ve https://indirimkodu.com/kullanim-sartlari/ adresimizde sizleri bilgilendirmek üzere yayına aldık. Buna göre İndirimkodu.com sitesinin kullanım şartları 01.01.2013 tarihi itibarıyla şöyle güncelleniyor ve site yeni güncellemeler yaptıkça aynı adreste yayınlamayı taahhüt ediyor.

İndirimkodu.com Yayın Politikası ve Kullanım Şartları:

İndirimKodu.com online alışverişi ucuzlatan kupon, indirim, kampanya ve promosyon haberlerini internet toplumuna fayda yaratmak amacıyla bir araya getiren ve yayınlayan bir sitedir. Bu siteyi ziyaret edenler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

1) İndirimKodu.com online veya offline mağazaların fırsat, indirim, promosyon, kampanya ve kupon haberlerini internette bu nev’i bilgileri arayanlara iletmek üzere yayın yapan bir sitedir.

2) İndirimKodu.com iki tip haber yayınlar:

-Birincisi; internet alışverişi sırasında kullanmak üzere “kupon”, “alışveriş kuponu”, “kupon kodu”, “kupon şifresi”, “indirim kuponu”, “indirim çeki”, “indirim kodu”, “hediye çeki”, “fırsat çeki”, “fırsat kuponu”, “promosyon kodu”, “kampanya kuponu”, “kampanya kodu” ve benzeri isimlerle adlandırılan fiyat ucuzlatma ve etiket güzelleştirme kuponlarını kullanıcıların istifadesine sunar.

-İkincisi de; taksitli veya indirimli alışveriş fırsatları, online veya offline indirim kampanyaları, ödüllü yarışma haberleri gibi bilgileri birarada sıralar.

3) İndirimKodu.com bir e-ticaret sitesi değildir ve kesinlikle hiçbir şey satmamaktadır.

4) İndirimKodu.com sitesindeki tüm bilgiler, internetten alışveriş yapmak isteyenlerin kişisel kullanımına açıktır. Fakat bu bilgilerin ticari amaçla kopyalanması ve burada amaçlananın dışında kullanılması yasaktır.

5) İndirimKodu.com sitesinde yayınlanan bilgiler çeşitli kaynaklardan (sosyal medya, internet siteleri, basın bültenleri gibi) derlenerek sunulmaktadır. İndirimKodu.com istediği kampanya ve kuponları yayınlamakta veya yayınlamamakta serbesttir. Site, kullanıcıları için yanıltıcı veya değersiz veya tekrar veya önemsiz olduğunu değerlendirdiği haberleri yayınlamayabilir.

6) İndirimKodu.com editörleri ve site sahipleri, veri girişinde oluşabilecek hatalardan, verilerin güncelliğinden, veri kaynağındaki hatalardan, sitede gösterilen bilgilerin doğruluğu, yanlışlığı, eksikliği ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz ve sorumluluk kabul etmez. Sitede yer alan bilgilerin kullanılması her kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7) İndirimKodu.com sitesinin dünyadaki tüm haberleri, tüm kampanyaları, tüm kuponları ve tüm bilgileri yayınlaması mümkün değildir ve sadece ulaşabildiğimiz ve değerli olduğuna inandığımız seçme haberler sitemizde yayınlanmaktadır. Bazı haberlerin başka kaynaklarda yer alması ama bizde yer almaması -veya tam tersi- kullanıcılarımız için bir sorun doğuramaz, sitemizin dünyadaki tüm haberleri yayınlaması beklenemez ve istenemez.

8) İndirimKodu.com, sitesinde yayınlanan haber ve bilgilerin doğruluğunu garanti edemez. Sitede bulunan her bilgi internetin hızı gereği değişmiş, sona ermiş, yayından kaldırılmış olabilir. İndirimKodu.com hiçbir indirim, kupon, kampanya, promosyon, yarışma, çekiliş ve benzerlerinin doğruluğundan, kurallarından, iptal, erteleme, sona erme, kesinti, yayından kalkma, ödül vermeme, kazananları açıklamama gibi durumlardan kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcılarımız bu sitede özetle verilen bilgileri asıl kaynağı olan online veya offline mağazalardan bizzat doğrulamayı ve tüm detaylarını almayı ihmal etmemelidirler. Kullanıcılarımız sitemizde yayınlanan bilgilerle yetindikleri ve orijinal kaynak olan online veya offline mağazalardan bizzat kendileri teyit etmedikleri tüm bilgilerin eksik, fazla, değişmiş, yanlış veya güncelliğini yitirmiş olabileceğini önceden kabul ederler.

9) İndirimKodu.com, yayınladığı yazılarda adı geçen ve/veya kuponu sunulan, ve/veya linki verilen adreslerden satın aldığınız veya alacağınız ürünlerin kalitesinden, garantisinden, fiyatlarından, satış şartlarından, satış sonrası hizmetlerinden ve benzeri durumlardan kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerden veya mağazalardan alışverişlerinizdeki tüm sorumluluk size aittir. İndirimKodu.com sadece ve sadece size kolaylık sağlamak amacıyla indirim, kampanya, kupon bilgilerini, “bilgilerin pratik bir şekilde bulunmasına yönelik biraraya getirme hizmeti” vermektedir.

10) İndirimKodu.com sitesinde yer alan tüm ticari markalar, isimler, logolar, resimler, sloganlar herbirinin ayrı ayrı hak sahiplerine aittir.

11) İndirimKodu.com sitesinde yer alan tüm firma, mağaza, ürün, ve hizmet yorumları yalnızca yorumcuların kendi düşünce ve görüşlerini yansıtır. Yorumcuların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

12) İndirimKodu.com, yayınladığı yazılarda adı geçen online veya offline mağazalar ile sponsorluk, reklam veya affiliate marketing çalışması yapabilir; bu çalışmaları başlatabilir veya sonlandırabilir; reklam promosyon ve affiliate çalışmalarını sitesinin uygun gördüğü yerlerinde kullanabilir.

13) İndirimKodu.com ziyaretçilerini tanımak, yapılan işlemleri ve izlenen sayfaları tespit etmek ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla cookie (kuki, çerez veya kurabiye de denir) dosyaları kullanabilir. Bu dosyalarda gizlilik değeri olan hiç bir bilgi tutulmamaktadır.

14) İndirimKodu.com yayın politikasını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeksizin, zaman zaman ve istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Uygun görüldüğü takdirde sitenin herhangi bir yerinde veya görünümünde veya metinlerinde veya koşullarında site ziyaretçilerine bildirerek veya bildirmeden değişiklikler yapılabilir.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Site kullanım koşullarının en son sürümü için https://indirimkodu.com/kullanim-sartlari/  adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Siteyi kullanmaya başlamak ve online indirimlerden yararlanmak içinse anasayfa adresimiz www.indirimkodu.com