İstanbul Shopping Fest Kazandırıyor

Haberler

İstanbul Shopping Fest Kazandırıyor için yorumlar kapalı...

İstanbul Shopping Fest ile kazanma zamanı geldi çattı. Bonus kullananlara özel süper fırsatlar ile İstanbul Shopping Fest fırsatları birleşiyor, kombo oluyor, tadından yenmiyor. Tek seferde 50TL ve katları tutarında yapılan alışverişlerinde, her 50TL’ye 1 çekiliş hakkı kazanmak mümkün. Kampanya boyunca İstanbul ili ve ilçe sınırları içerisinde bulunan, banka kartı ve kredi kartı ile satış yapan tüm noktalardan tek seferde 50TL ve katları tutarında yapılan alışverişlerde, her 50TL’ye 1 çekiliş hakkı kazanılacak. Sizce de süper değil mi? Şans kapıyı çaldı.

Bu kampanya bireysel kredi kartları ve debit kartlar için geçerli. Nakit işlemler kampanyaya dahil değil. Kampanya organizatör İSF İstanbul Alışveriş Festivali Organizasyon Tic. A.Ş. adına TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. tarafından kampanya tarihleri arasında Milli Piyango İdaresi’nin izniyle düzenlenmekte. Tüm detaylar Bonus ve Garanti Bankası siteleri aracılığıyla en güncel şekilde öğrenilebilir.

Buna göre söz konusu tarihler arasında kampanyaya katılma taahhüdü veren AKBANK T.A.Ş.; AKTİFBANK; ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.; ALTERNATİFBANK A.Ş; ANADOLUBANK A.Ş.; ASYA KATILIM BANKASI A.Ş.; DENİZBANK A.Ş.; FİBABANKA A.Ş.; FİNANSBANK A.Ş.; GARANTİ BANKASI A.Ş.; HSBC BANK A.Ş.; ING BANK A.Ş.; KUVEYT TURK KATILIM BANKASI A.S.; ŞEKERBANK T.A.Ş.; T. HALK BANKASI A.Ş.; T. İŞ BANKASI A.Ş.; T. VAKIFLAR BANKASI T.A.O.; T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.; TEKSTİL BANKASI A.Ş; TURKISH BANK A.Ş.; TURKLAND BANK A.Ş.; TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.; TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş.; YAPI KREDİ BANKASI A.Ş.; ODEA BANK; BURGAN BANK A.Ş.’den alınmış banka kartı ve/veya kredi kartı ile İstanbul ili ve ilçe sınırları içerisinde bulunan, banka kartı ve kredi kartı ile satış yapan tüm noktalardan tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan (akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri ile sigara ve alkollü ürün alımları hariç) bireysel müşterilere hak ettikleri kadar çekilişe katılım hakkı verilecektir. Çekiliş; Eminönü, İTO Ek 1 Bina Hobyar Mah. Reşadiye Cad. K:3 Fatih İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. 1 Adet 1+1 Apartman Dairesi (Birim fiyat: 220.000 TL) ve 1 Adet Mercedes Vito marka otomobil (Birim fiyat: 134.714 TL) hediye edilecektir. Kazananların listesi Hürriyet Gazetesinde ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. 18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş çalışanları ve tüzel kişiler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İstanbul ili ve ilçelerinde yer alan pos makinelerinde yapılan harcamaların saptanmasında kart çıkartan kurum/kuruluşların verileri esas kabul edilecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Herkese keyif dolu alışverişler dileriz.