Kategori: “İndirimler”

ŞOK Aktüel Kataloğu (17 Temmuz 2019 Çarşamba)

İndirimler

ŞOK 17 Temmuz 2019 aktüel ürünler kataloğunda mutfak ürünlerinde muhteşem indirimler sizleri karşılıyor. ŞOK Aktüel kataloğunda bu hafta; Granit Efektli Cam Kapaklı Karnı Yarık Tenceresi 47.50 TL, Granit Efektli Tava 27.50 TL, Paşabahçe 7 Parça Su Takımı 29.90 TL. İndirimdeki tüm ürünlere ŞOK Aktüel kataloğundan göz atabilirsiniz. Bu muhteşem indirimlerden haberdar olmak için indirimkodu.com/blog linkini kullanabilirsiniz. Hiç bir indirim gözünüzden kaçmasın istiyorsanız takipte kalın :)

BİM Aktüel Kataloğu (16 Temmuz 2019 Salı)

İndirimler

Bim Aktüel kataloğunda bu hafta; kuruyemiş ve meşrubat ürünlerinde fıstık gibi indirimler sizleri bekliyor. 16 Temmuz 2019 Salı gününden itibaren geçerli olacak indirimlerden bazıları şöyle; Sinbat 150 gr. çiğ badem 11.50 TL, 6×200 ml Beyoğlu Nostalji Serisi gazoz 6.95 TL, 48 adet Lipton Filiz Demlik Poşet Çay 9.95 TL. İndirimdeki tüm ürünlere BİM Aktüel’den göz atabilirsiniz. Bu muhteşem indirimlerden haberdar olmak için indirimkodu.com/blog linkini kullanabilirsiniz. Hiçbir indirim gözünüzden kaçmasın istiyorsanız takipte kalın :)

Bim indirim kodu ve kampanyaları için buraya tıklayınız…

Eğer Tezgahtar Bir Makinaysa Nasıl Pazarlık Yapılır?

İndirimler

Online alışveriş insanlarla insanların değil, insanlarla makinaların karşı karşıya geldiği bir ortam. Dolayısıyla iki insanın alışveriş yaparken kullandığı yöntemler internette geçerliğini yitiriyor. Mesela “Pazarlık” diye bir kelime bu mecrada işe yaramıyor, çünkü tüm fiyatlar fiks. Ama online mağazalarda öyle bir püf noktası var ki, bunu yakalayan senede -yaptığı alışveriş miktarıyla da orantılı olarak- yüzlerce lira kazanabilir.

Online Alışverişte Nasıl Pazarlık Yapılır?

Online alışverişte makinayla pazarlık yapmanın püf noktası, mağazaların ödeme sayfalarındaki “indirim kodunuzu buraya girin” kutucuğudur. İndirim kodları bir seri rakam ve harften oluşan ve ödemenizi yaparken o kutucuğa girdiğiniz anda fiyatı ucuzlatan bir koddur. Bu kodu kullanırsanız (makine daha önceden bu kod kullanıldığında fiyatı ucuzlatmak üzere programlandığı için) fiyat o kodun değeri kadar ucuzlar. Tabii ki siz yine her alışverişte kredi kartınızın puanlarını millerini bonuslarını toplamaya devam edin; hatta Zubizu – Avantajix – Hopi gibi fiyat ucuzlatma mekanizmalarını da mutlaka kullanın; ama siz siz olun, alışverişinizi ödemeden önce bir de indirim kodu kullanın ki harcamanız bir miktar daha ucuzlasın. Hatta -yaptığınız alışveriş miktarıyla da orantılı olarak- senede 300 ila 1000 Lira arası miktarda bir para cebinizde kalsın.

Bu Nasıl Olur?

Hesap çok basit: Sene boyunca bazı alışverişleri mutlaka yaparız; bu alışverişlerde bir miktar disiplinli olursak fiyat etiketlerinin anında ucuzladığını görmemiz işten bile değildir.

1) Teknoloji Alışverişinden %5-11 Arası:

Telefonumuz 3-4 senede bir eskiyor. Bilgisayarımız 3-4 senede bir değişmek zorunda. Tabletlerin 3-4 senede bir modeli geçiyor. Televizyonumuz analogdan dijitale, 3K’dan 4K’ya, çözünürlüğünden teknolojisine 3-4 senede bir değişiyor. Evdeki diğer makinalar da aynı şekilde sürekli bir eskime ve bozulup yenisini almaya zorlama halindeler. Sonuçta her sene 1000-2000 Liralık bir teknoloji harcaması yapmamız gerekiyor. Bu harcamalara %11 oranında bir indirim kodu bulsak, 110 ila 220 Lira aralığında bir para cebimizde kalır.

2) Moda ve Giyim-Kuşamdan %10-20 Arası:

Bu sene kaç gömlek/tişört, kazak/yelek, pantolon/etek, iç çamaşırı/çorap, kaban/ceket, ayakkabı/terlik alacaksınız? İnternetten alarak, ayrıca tekstil ve giyim sektörünün marjlı bir sektör olduğundan da faydalanarak, %30-40 ila %80-90 aralığında indirim veren sitelere ulaşabilirsiniz. Bütün bu indirimlere ek olarak bir de indirim kuponu bulursak %10-15-20 bandında ekstra bir indirim almamız mümkündür. Yani basit bir hesapla seneye vurduğumuzda 100-200 Liralık bir paranın cebimizde kalması mümkün.

3) Tatil Rezervasyonundan %5 Daha:

Senede 1 kez tatile çıkacağız, onun da hem en güzel yerden hem de en ucuz fiyattan olmasını isteriz. Bunun için öncelikle “erken rezervasyon” dönemlerini kaçırmamak lazım. Bu dönemlerde yaklaşık %50 oranında indirimler yakalanabilir. Ama üste bir de 50 ila 100 Lira bandında seyreden indirim kodlarından birini yakalayıp ödemede kullanabilirsek şahane olur.

4) Senede Kaç Kez Hediye Alıyorsunuz?

Yıldönümleri, yaş günleri, kutlamalar, taşınmalar, açılışlar, doğumlar, tebrikler, özürler derken bir bölümü çiçek ve pasta, diğer bölümü kitap veya pırlanta şeklinde çok çeşitli hediyeler alıp dururuz. Yıl içinde bu hediyeleri internetten alırsak, üste bir de güzel kod bulursak bazen yarı yarıya seviyelerinde kar etmemiz bile mümkün olabilir.

5) Dijital Alışveriş Kalemlerini Unutmayın:

Oyun ve oyun içi ürünler, güvenlik ve antivirüs yazılımları, müzik ve e-kitaplar, işletim sistemleri, domain ve hosting, video veya canlı eğitim programları, sigorta poliçeleri, sinema ve tiyatro biletleri gibi sene boyunca dönem dönem alınan veya her sene abonelik yenilemesi gerektiren ürünleri de hesaba katmayı unutmamak lazım. Bu ürünlerin pek çoğu dijital dünyaya ait ürünler olduğundan dolayı genelde %20 ila %50 aralığında indirim kodları bulunması mümkün ürünlerdir.

Toplamda Ne Kazandık?

Aslında elma ile armudu toplamak gibi olacağından dolayı matematiksel bir hesap yapmak doğru olmayabilir. Yukarıda herkesin kendi hesabını yapabileceği birkaç kalem fikir bulunuyor. Eğer bu tarif size uyuyorsa indirim kodu kullanmayı unutmayarak senede 500-600 Liranın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Ama “yok ben bunun ancak yarısı kadar harcama yapıyorum” derseniz iyi haber: Bu sene en az 300 Lira kar yapacaksınız demektir. Sonuçta indirim kodları bedava. Hangi mağazayı isterseniz o mağazanın indirim kodunu alıyorsunuz ve fiyatı ucuzlatmak için deniyorsunuz. Kodlar bazen geçerli oluyor, bazen olmuyor, çünkü bir kod bazen stoklarla sınırlı oluyor; bazen de belli bir şart içeriyor ve eğer bu şart yerine gelirse fiyat ucuzluyor. Bu püf noktasını bilenler ve alışverişte kullananlar, hem pazarlıkta makinaları yeniyor, hem de her sene bütçelerine çok ciddi miktarlarda katkıda bulunuyor.

Alışverişi Ucuzlatan Sihirli Şerbet: İndirim Kodu

İndirimler

Asterix hikâyelerini bilirsiniz. Romalılar tüm Galya’yı ele geçirmiştir ama son bir köy hala direnmektedir. Asterix ve Obelix’in köyü, sihirli bir şerbet sayesinde tüm Roma ordusuna kafa tutmaktadır. Karşılarında kendilerinden kat be kat büyük Roma ordusu bile olsa, bu bir avuç Galyalı, başları her dara girdiğinde içtikleri bir damla sihirli şerbet sayesinde “bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik” şiirinin Fransa şubesi şeklinde her karşılaşmadan galip ayrılmayı başarır.

Asterix’in yaratıcıları Uderzo ve Gosciny bu sihirli şerbete hikâyenin orijinal dili olan Fransızca’da “Potion Magic” (Türkçe tercümesi “Sihirli Şerbet”) adını vermişti; ama hikâye Türkçe’ye çevrilirken muhtemelen daha eğlenceli olsun diye “Deve Gücü Tazı Hızı Şerbeti” olarak çevrilmiş; olsun. Önemli olan, böyle bir sihir hikâyesiyle büyüyen biz dünkü çocukların şu an hala aynı şerbeti hayatın dört bir köşesinde arıyor olmaya devam etmemiz.

Alaaddinin Sihirli Lambası

Aslında Galyalı Asterix bizi sihirle cezbeden tek hikâye değil. Alaaddin adlı bir gencin sihirli bir lambayı ovuşturunca içinden bir cinin çıktığı; “dile benden ne dilersin” diye sorduğu; Alaaddin’in ise cini denemek için zor bir dilek dilediği fakat cinin imkânsıza yakın dilekleri bile kolayca gerçekleştirdiği masal, çocukluğumuzda dinlediğimiz güzel hikâyelerden biridir.

Sihirli Fasulye masalı ise Grimm Kardeşler’in edebiyata armağan ettiği bir masal. Buna göre yoksulluktan kırılan bir aile, ellerinde kalan son varlık olan yaşlı ineklerini satmaya pazara giderken karşılarına ak sakallı bir ihtiyar çıkar ve 5 fasulye tanesi verir. Onlar da ineği satmak yerine bu 5 fasulyeyi evin dibine dikerler ve ertesi gün uyandıklarında gözlerine inanamazlar çünkü evin çevresindeki tüm tarlalar, dağlar, bayırlar, dere-tepe fasulyeyle dolmuştur.

Masal Olmayan Sihirli Cisimler

Sihirli cisimlerin hikâyelerde ve masallarda bol miktarda kullanılmasının nedeni bu cisimlerin bizi hayal dünyasına götürüp belli bir sorunu kolayca çözerek mutlu etmeleridir. Sihirli bir değnek veya sihirli bir lamba veya sihirli bir pelerin veya sihirli bir anahtar veya sihirli bir sözcük, onu kullanan kişiye güç verir. Sihirli bir obje ile çözülmeyecek gibi duran zorlukların üstesinden kolayca gelinir; o sihirli objeyi kullanan kişi hem güç sahibi hem de kahraman olur. Peki günlük hayatımızda karşımıza çıkan ve masal olmayan hangi sihirli cismi biliyoruz. Çok düşünmeyin, hemen söyleyelim: İndirim kodları.

İndirim kodu adı verilen dijital şifreler bir çeşit anahtardır. Bu anahtar sayesinde internetten alışveriş yaparken fiyatları mucizevi bir şekilde ucuzlatmak mümkün olur. Neden mucizevi? Çünkü herkes bilir ki alışveriş parayla yapılır. Ama paranın kısıtlı miktarlarda olduğu anlarda eğer elinizde bir indirim kodunuz varsa, o alışverişin ödemesinin bir bölümünü para yerine bu kodla yapmanız mümkündür. İşte bu bir sihir çeşididir ve olay masal değil tamamen gerçektir.

Cep Delik Cepken Delik

İnternetten yapılan alışverişin en güzel yanı yorulmadan, paket taşıma derdi olmadan, kasada sıra beklemeden sepeti doldurmak. Bir yandan sezon sonu indirimleri ve diğer yandan yeni sezonun birbirinden güzel ürünleri ekranımızda defile yaparken hangimiz istemeyiz bir fincan kahve eşliğinde o site senin, bu site benim alışveriş yapmayı? Peki şöyle sihirli bir şerbet olsa da, içince kredi kartımızın gücünü Obelix’in pazuları gibi şişirsek; fiyat etiketlerini Roma ordusunu deviren Asterix gibi devirsek… Evet o “Sihirli Şerbet” gerçekten var; isterseniz siz de deneyin.

Klasik bir durumdur: İnternetten alışveriş yapacaksınız. Ay sonu gelmiş, her cüzdanı açışınızda “cep delik cepken delik, kevgir misin be kardeşlik” türküleri söylüyorsunuz. Ama bir yandan da indirimler başlamış ve ne zamandır almayı beklediğiniz o hırkanın fiyatı etiketinde yüzde elli indirimli yazıyor. Tıklayın o hırkayı sepete atın. Rengini ve boyunu seçin. Sonra da geçin sepet sayfasına; yani kredi kartınızı çıkarmanız gereken sayfaya.

Küçükken Şerbet Kazanına Düşenler

Bazıları için para çok önemli değildir; onlar kredi kartını o sayfaya kahramanca yazıp takırt diye ödeme aşamasını bitirirler ve alışveriş otuz saniyede tamamlanır. Onların sihirli bir şerbete ihtiyacı olmayabilir. Hatta o kişilere Obelix adını verelim. Çünkü onlar küçükken sihirli şerbet kazanına düşmüş oldukları için hayat boyu şerbete ihtiyaç duymazlar.

Ama siz de bizim gibi küçükken kazana düşmediyseniz kredi kartınızı kahramanca o sayfaya yazmadan önce, sayfada daha küçük yazılan yazıları da okursunuz. Hatta farenizin ucuyla o sayfada başka yazı var mı, biraz beklesek bir şeyler açılır kapanır mı, atladığımız bir şey kaldı mı diye didiklersiniz. Çünkü bilirsiniz ki gözden kaçmış veya bilerek kaçırılmış, kıyıda köşede kalmış kelimeler veya herhangi bir unsur o anda hayat kurtarıcı olabilir. Didiklemeye devam edin, çünkü ancak o zaman o aradığınız şeyle karşılaşırsınız. Arayan derviş, muradına ermiş…

İndirim Kodunuz Varsa Buraya Girin Kutusu

Bu kutu her internet sitesinin her ödeme sayfasında mutlaka bulunur. Ya adınızı ve adresinizi yazdığınız sayfadadır, ya da fiyatın yazdığı sayfada. Ya fiyatın hemen yanındadır ya da altında. Ya bir kutu şekildedir, ya da bir kelimedir ve tıklayınca o kutu açılır. Ama genelde gözlerden kaçacak şekilde sayfaya yerleştirilmiştir ki küçükken sihirli şerbet kazanına düşenler o yazıyı görmeden alışverişlerini tamamlasınlar… Fakat sizin gözünüzden kaçmayacaktır “indirim kodunuz varsa buraya giriniz” kutucuğu.

İşte o an, biraz da şaşkınlıkla karışık, fiyatı bir miktar ucuzlatabileceğiniz hissiyatı oluşur. Gökyüzünde bir yıldız mı kaymaktadır? Dilek mi dilemeliyizdir? Ali Baba’nın “açıl susam açıl” gibi bir şifreyi bulması gibi bir şifre mi bulmamız gerekmektedir? Peki bu şifre nereden bulunur?

İndirim Kodu Nereden Bulunur?

İnternette indirim kodu diye yazınca reklamdaki “yüz milyon bin baloncuk” diyen küçük kızın kast etiğinden çok daha fazla indirim kodu karşınıza çıkar. Hatta bir rakam vermek gerekirse internette bulabileceğiniz indirim kodu sayısı gökyüzündeki yıldızlardan veya kafanızdaki saç tellerinden veya İstiklal Caddesi’ndeki hıncahınç insan sayısından veya Metin Oktay’ın attığı gol sayısından bile fazladır. Ama bu kadar kodun içinde kaybolmamak sizin elinizdedir.

Forumlarda pek çok indirim kodu bulunur. Sosyal medyada her önüne gelen bir kod paylaşmıştır. Bloglar dolmuş taşmıştır. Ama sizin aradığınız kod sadece bir tanedir. Bu durumda bir indirim kodu sitesi bulsanız iyi olur. Adı indirimkodu.com veya buna benzer şekilde olan bu tip sitelerde mağazalar alt alta sıralanır; tıklar bakarsınız ve o mağazanın gelmiş geçmiş tüm kampanya haberleri ve promosyon kodları bir aradadır. Siteden istediğiniz kodu alırsınız ve biraz önce alışveriş yaptığınız sitenin sepet sayfasına geri dönersiniz. Artık tek yapmanız gereken o indirim kodunu ödemenizde kullanmak ve fiyatı ucuzlatarak daha az para ile o ürünü satın almaktır.

Sihirli Şerbetin Yararları:

Nasıl ki deve gücü tazı hızı şerbeti hem lezzetlidir, lıkır lıkır içilir; hem bedavadır, köyde tüm Galya’lılara bilabedel dağıtılır; hem de anında işe yarar ve öyle bir güç patlaması yaşatır ki bir vuruşta 3-5 Romalı’nın aynı anda gözünü morartabilir. İşte indirim kodu da aynı o şekilde fayda sağlar. Çünkü,

-İndirim kodu kullanırsanız internetten yapacağınız bir alışverişe daha az para ödersiniz.

-Bir ihtimal taksite gerek kalmayacağı için ekstra taksit bedeli ödemezsiniz.

-Bütçenizi aştığınız için bir sonraki alışverişinizden vazgeçmek zorunda kalmazsınız.

-Çoğu zaman büyük parçalara odaklanıp unuttuğumuz detay aksesuarları bu sayede bedavaya ya da çok ucuza getirebilirsiniz. Mesela kazandığınız indirim oranı, bir şal, bir atkı, bir kravat ya da başka bir aksesuarla eşdeğerdir; kulağa harika gelmiyor mu?

-O çok beğendiğiniz hırkayı alabilmek için özel günlerde yapılacak indirimi beklemenize gerek kalmaz; kodu kullanarak anında fiyatı ucuzlatır ve alışverişi tamamlarsınız.

Yani dijital dünya bize çocukluğumuzda anlatılan masal dünyası ile benzerlikler taşır. Sihir kelimesi kullanılmasa da dijital alemde birtakım sihirli cisimler vardır ve indirim kodları bu durumun en güzel örnekleridir.

Beyaz Eşya Seçiminde Bunlara Dikkat!

beyaz-esya-indirimkoduBeyaz eşyalar bir evin olmazsa olmazları. Özellikle son dönemlerde bir hayli gelişen ve birçok işleve sahip olan beyaz eşyalar her konuda en büyük yardımcılardan biridir. Ancak beyaz eşya alırken fiyatına ya da görünüşüne bakmak yerine daha detaylı bir inceleme yapmak gerekmekte. hem yeni evlenen çiftlerin hem de beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlerin beyaz eşya seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini sizler için derledik;

Beyaz Eşya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

– Beyaz eşyaları koyacağınız alanı belirlemeniz ve ona göre beyaz eşya seçimi yapmanız gerekmektedir. eğer dar bir alnınız varsa bu alana uygun boyutlardaki beyaz eşyalar işinizi görecektir. Eğer dar bir alanınız varsa mutlaka beyaz rengi tercih etmelisiniz. Beyaz renkli eşyalar evinizi daha küçük göstermeyecektir.
– Kişisel ihtiyaçları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İki kişilik bir ailenin buzdolabı kapasite ihtiyacı ile kalabalık bir ailenin ihtiyacı aynı olmayacaktır. Buna göre daha çok gıda alabilecek buzdolabı veya daha fazla kiloda çamaşır yıkayabilecek çamaşır makinesi tercih edilmelidir.
– Kullanışlı beyaz eşyalar her zaman işinizi kolaylaştıracaktır. Raflar ve kişiselleştirme fonksiyonları beyaz eşyalar için önemlidir.
– Beyaz eşyaların alırken elektrik tasarrufuna da dikkat etmekte fayda vardır. Daha az elektrik harcayan beyaz eşyalar faturalarınızın çok fazla gelmesini engelleyecektir.
– Beyaz eşyaların garanti şartları da çok önemlidir. Mümkünse servisi iyi olan ve müşteriyle ilgilenen firmaların ürünlerini seçmeye gayret edin.
– Herhangi bir elektrik kesintisinde buzdolabınız ile alakalı sorun yaşamamak için saklama süresine dikkat etmeniz önemlidir.

İndirimkodu.com Önerisi!

En kaliteli beyaz eşyaların indirim kodlarını bulabileceğiniz Teknosa mağazası için buraya,
Beyaz eşya seçiminde en doğru seçimi yapabileceğiniz Vestel mağazası için buraya tıklayınız.

Sandalet Nasıl Kombinlenmeli? – Yaz Modası

sandalet-kombin-indirimkoduYaz aylarında en çok kullanılan ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler hem çok rahat hem de bol çeşitli modelleriyle her kıyafetin altına kolaylıkla uyum sağlayabilme potansiyeline sahip. Şortların ve elbiselerin vazgeçilmezi olan sandaletler çoğu zaman yanlış kombin kurbanı olmakta. Bu yazımızda sizler için sandaletlerin nasıl ve ne ile kombin yapılması gerektiğine değinmek istedik;

Sandalet ve Etek Kombini

Sandeletler her boyda etekle çok güzel bir ikili oluşturmaktadır. Özellikle bilekte biten salaş etekler sandaletler ile çok iyi bir uyum yakalamaktadır. Aynı şekilde mini etekler de bu kombinde kullanılabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta sandaletin etek ile olan renk uyumudur. Beyaz bir eteğin altına kahverengi tonlarında giyilecek bir sandalet çok hoş duracaktır. Aynı şekilde kot bir etekle de daha canlı renkli veya boncuk işlemeli bir sandaletin uyumu güzel görünecektir.

Sandalet ve Şort Kombini

Yaz aylarında çok sık kullanılan sandaletler şortlarla da çok güzel durmaktadır. Özellikle kot şortların en iyi arkadaşlarıdır diyebiliriz. Şort kombinlerinden sandalet kullanacaksanız biraz daha yüksek topuklu ve canlı renkli sandaletleri tercih edebilirsiniz. Ten rengi veya beyaz renkli sandaletler kombininiz ile uyum yakalamakta zorlanabilir.

Sandalet ve Elbise Kombini

Uçuş uçuş elbiseler yaz aylarının en sevilen parçalarından biridir. Elbiseleri topuklu ayakkabılarla kombinleyebildiğimiz gibi düz tabanlı sandaletlerle de kombinleyebiliriz. Özellikle beyaz askılı ve salaş elbiseler kahve tonlarındaki sandaletlerle çok güzel uyum yakalarlar. Gladyatör sandaletler de elbiselerin altına giyilebilecek en güzel sandalet modellerinden biridir.

İndirimkodu.com Önerisi!

En güzel ayakkabı modellerini en indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz DESA mağazası için şuraya,
Farklı ayakkabı modelleri ve uygun fiyatlarıyla sizi cezbedecek olan Hotiç mağazası için şuraya tıklayınız.

Beyaz Spor Ayakkabı – Yaz Modası Dosyası

Gün geçmiyor ki her sezon başka bir moda karşımıza çıkıp bizi şaşırtmasın. Bu senenin modası da şüphesiz şimdilerde her yerde görmeye başladığınız beyaz spor ayakkabılar olacak. Bu nedenle bizce hiç düşünmeden bir tane beyaz spor ayakkabı edinmelisiniz. Ancak beyaz spor ayakkabı aldınız, ancak nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız o zaman yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

Beyaz spor ayakkabı çok dikkat çekici bir aksesuar olmakla beraber rengi dolayısıyla çok çabuk kirlenebilen bir yapıya sahip. Bu nedenle de yaz aylarının yağmurlu günlerinde beyaz spor ayakkabı yerine başka bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Aksi halde ilk günkü gibi bir beyaz ayakkabınız olmayacağı gibi onu temizlemek de çok zahmetli olacaktır. Gelelim kombinlere;

Jeanin Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Spor ayakkabının en çok yakıştığı kombinlerden birinin jean olduğu aklınıza gelmiştir. Ancak beyaz spor ayakkabıları klasik bir jean altına giymemelisiniz. Yırtık, bilekte biten veya dar bilekte biten jean kombinlerinizde beyaz spor ayakkabı adeta yıldız olacaktır.

blog1

Elbise İle Beyaz Spor Ayakkabı

Evet yanlış duymadınız. Jen pantolonlar tamam ama elbise de nereden çıktı diyecek olursanız sezonun yaz sezonu olduğunu hatırlatmak isteriz. Rengarenk mini veya bilekte biten elbiselerinizin altına beyaz spor ayakkabıyla çok güzel bir dokunuş yapabilirsiniz. Elbisenin üzerine alacağınız püsküllü bir ceket veya kot yelek de bu kombinin tamamlayıcısı olacaktır.

blog3

Deri Kombinlere Farklılık

Elbette yaz aylarındayız. Bu nedenle tamamen deri giyinmeniz olanaksız. Ancak çok şık deri detayı olan bir pantolonun altına beyaz spor ayakkabı çok şık duracaktır. Yaz aylarının da soğuk olduğu bazı günler vardır. Sert rüzgarlar çıktığında omzunuzda deri ceketiniz ve ayağınızda beyaz spor ayakkabınızla göz kamaştırmaya ne dersiniz?

Zıtlıkların Kombini

Simsiyah giyindiğiniz bir günde ayakkabılarınızı beyaz renk seçerek bir stil patlaması yaşayabilirsiniz. Siyah bir tulum veya elbisenin altına giydiğiniz beyaz spor ayakkabının ne kadar şık durduğunu görünce siz de şaşıracaksınız.

blog2

İndirimkodu.com Önerisi!

En güzel ayakkabı modelleriyle bezenmiş olan Ayakkabı Dünyası mağazasının indirimleri için buraya,
Beyaz spor ayakkabı arıyorsanız mağazasının FLO indirimleri için buraya tıklayınız.

Online Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Artık internet hayatımızın her alanında bize hizmet etmekte. Bu hizmetlerden biri de özellikle bayanların çok sık kullandığı online alışveriş hizmetidir. Hiçbir mağazaya gitmeden kolaylıkla alışveriş yapmak işi olan, evden çıkamayan veya acil alması gereken bir ürün varken vakti olmayanlar için ideal. Peki, online alışveriş nasıl yapılır, online alışverişte dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Tüm cevaplar yazımızda sizleri bekliyor…

Güvenilir İnternet Sitesi

Online alışveriş yaparken özellikle kullandığınız internet sitesinin güvenilir olması çok önemlidir. Genelde kredi veya banka kartı ile yapılan bu alışverişler güvenli olmayan bir internet sitesi yüzünden başınıza çok fazla iş açabilir. Bu nedenle belirli bir güvenlik sistemi ile korunan internet sitelerinin tercih edilmesi önemlidir. Aynı zamanda ülkemizde ismi sıkça duyulan, senelerdir hayatımızda olan ve güvenilirliğinden şüphe duymadığımız alışveriş siteleri online alışveriş için en güvenli adreslerdir.

Ürün Yorumlarına Dikkat!

Online alışveriş yapacaksınız ve çok güzel bir ürün beğendiniz, hemen satın almak istiyorsunuz. Tamam, eğer senelerdir kullandığınız bir internet sitesiyse burası hiç düşünmeyin, beğendiğiniz ürünü alın. Ancak ilk defa alışveriş yapacağınız bir sitede mutlaka beğendiğiniz ürünün yorumlarını okuyun. Ürün yorumları ürünle alakalı bir çok detay içermektedir. Özellikle son zamanlarda online alışveriş kullanıcılarının şikayetleri ürünlerin fotoğraflarda göründüğü gibi olmaması üzerinedir. Eğer alacağınız ürün için yorum yapılmamışsa ürün ismini arama motorunuza yazıp aratmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan diğer alışveriş sitelerinden birinde mutlaka ürünle alakalı yorum bulacaksınız.

onlinealısveris-indirimkodu

Fiyat Karşılaştırması

Çok beğendiğiniz bir ürün buldunuz ve resmen bu ürüne aşık oldunuz. Fiyatın da o kadar düşük değil. Ama mutlaka onu almalısınız. İşte bu noktada kendinizi dizginlemeniz gerekmektedir. Biliyorsunuz ki artık internet öyle bir duruma geldi ki aynı üründen binlerce sitede bulabiliyorsunuz. Bu nedenle bir ürünü beğendiğiniz zaman ilk yapacağınız şey onu satın almak olmamalı. Önce diğer sitelerdeki fiyatlar ile karşılaştırma yapmanız sizi fazla para ödemekten kurtarabilir.

İndirimkodu.com Önerisi!

Güvenilir online alışveriş sitelerinin indirimlerini görmek için buraya tıklayınız.

Spor Giyim ve Spor Giyime Dair Herşey

spor-giyim-indirimkodu2Bazı insanlar vardır ki dar jeanler, bluzlar ve ışıltılı kıyafetler onlara göre değildir. Böyle insanlar her zaman her ortamda rahat olmaktan hoşlanır. İş gereği takılan bir kravat veya giyilen bir topuklu ayakkabı onlar için zulüm olur. Spor giyimden hoşlanan ve spor giyim tarzına ayak uyduran insanları etrafımızda her zaman görüyoruz. Genelde gençler bu tarz bir stille karşımıza çıksa da her zaman genç kalanlar da tercihlerini spor giyimden yana kullanıyorlar. Siz de sokaklarda rahat rahat dolaşmak istiyorsanız bu stili deneyebilirsiniz. Peki, spor giyim ve spor giyimin incelikleri nelerdir hep beraber inceleyelim;

Rahat Parçalar ve Spor Giyim

Spor giyim denince akla elbette bol eşofmanlar ve salaş t-shirtlar geliyor. Bunların hepsinin ortak anlamı ise şüphesiz ‘rahatlık’ olduğu için spor giyim stilini denemeye karar verdiyseniz her zaman rahat olacağınıza inanabilirsiniz. Spor giyinmek istiyorsanız öncelikle dar ve sizi rahatsız eden parçaları bir kenara bırakın. Gardırobunuzun derinliklerinde elbette rahat bir pantolon, eşofman veya t-shirt olacaktır. Onları kombinleyin ve işte hazırsınız. Ancak bu kadarla bitmeyecek elbette…

spor-giyim-indirimkodu

Rahat Spor Ayakkabılar

Spor giyimin anahtar kelimesinin rahatlık olduğunu söylemiştik. Ayakkabı olarak en rahat olanların da spor ayakkabılar olduğunu herkes biliyor. Kombinimize uygun bir spor ayakkabıyı da giydikten sonra çok az bir rötuşla spor giyim konusunda uzman olduğunuzu gösterecek bir görünüme sahip olabilirsiniz. Seçeceğini spor ayakkabının modeli çok önemlidir. Eğer kısa boyluysanız yüksek tabanlı spor ayakkabıları sizin için çok uygun olacak.

Şapka ve Büyük Çantalar

Malum yaz geldi ve güneş tepemizde bizi yakmak için bekliyor. Spor giyim tarzını benimsediğinize ve kombininizi buna göre yaptığınıza göre sıra aksesuarlara geliyor. Güzel bir şapka ve büyük bir çanta bu tarzın son dokunuşları olacak. Ancak isterseniz ikisinden birini tercih edebilirsiniz. ancak büyük spor çantalar her zaman işinize yarayacaktır. Eğer böyle bir çantanız yoksa hemen edinmenizi öneririz. Büyük el çantaları veya sırt çantaları spor kombininizin tamamlayıcı ögeleri olabilir.

İndirimkodu.com Önerisi!

Spor giyime dair her şeyi bulabileceğiniz mağazasının Sportive indirim kuponları için buraya
Spor ayakkabılarda en çok çeşidin olduğu Koray Spor mağazasının indirimleri için buraya
Çanta seçimlerinizde size yardımcı olacak Columbia mağazasına ait hediye çekleri için buraya tıklayınız.

Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri – Annelerimiz Bizim Her Şeyimiz!

anneler-dunu-hediyeAnneler Günü 1908 yılından itibaren her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanıyor. İlk olarak Amerikalı Anna Javis ismindeki bir kızın kendi annesini kaybetmesi üzerine yaptığı bu anma sonrasında tüm dünyaya yayıldı ve her yıl milyonlarca çocuk annesinin anneler Günü’nü kutlamaya başladı.

Anneler Günü belki de hayatımızın en önemli insanının günü aslında. Bizi doğuran ve bugünlere kadar getiren annemiz için ne yapsak az kalacaktır. Çünkü bir anne sadece evladını doğurmaz. Aynı zamanda her zaman onun yanında olur ve tüm kötülüklere karşı onu korur. Anneler Günü’ne az bir zaman kala ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız aşağıda yer alan fikirleri bir göz atabilirsiniz…

Anneler Günü İçin Özel Kurabiyeler

Anneler Günü özel bir gün olduğu için dışarıdan herhangi bir mağazadan bir hediye almak yerine annenize özel bir kurabiye hazırlayabilirsiniz. Kalp şeklinde yapabileceğiniz bu kurabiyeleri sonra güzel bir kutuya koyup üzerine anlamlı bir mesaj yazarsanız işte o zaman unutulmaz bir Anneler Günü hediyesi vermiş olursunuz.

anneler-gunu-kurabiye

Minik Kaktüslerle Annenizi Mutlu Edin

Havalar ısınmaya başladı ve her yerde minik çiçekli kaktüsler boy göstermeye başladı. Annenizin sevdiği renklerde çiçekleri olan bir kaç kaktüs alıp bunları şık ve büyük bir saksıya koyup kenarlarını da çakıl taşlarıyla süsleyebilirsiniz. Kaktüslerin üzerine annenizi ne kadar sevdiğinizi yazarak ona senelerce bakıp sizi hatırlayacağı bir hediye vermiş olursunuz.

anneler-gunu-kaktus

Çocukluğunuza Geri Dönmeye Ne Dersiniz?

Hangimiz çocukluğumuzda albümleri karıştırmadık ki? Şimdi yine albüm karıştırma zamanı. Eski albümleri çıkarın ve annenizin ve sizin olduğunuz en güzel fotoğrafı bulun. Bunu bir fotoğrafçıda güzelce büyütüp vintage bir saksı satın alarak bunun içine yerleştirin. İşte unutulmaz hediyelerden biri…

İndirimkodu.com Önerisi!

En güzel kurabiyeleri yapabilmeniz için gerekli kalıplara ulaşabileceğiniz Tchibo mağazası için buraya,
Annenize özel en güzel çerçeveyi alabileceğiniz Madame Coco mağazası için buraya,
Çiçek denince akla ilk gelen Çiçeksepeti.com mağazası için buraya tıklayınız.

Disneyland Paris Eğlence Parkına Gitmenin Ucuz Yolu indirimkodu.com

disneyland-paris-blog-indirimkoduTemmuz 1955 tarihinde herkesin, özellikle de çocukların çok sevdiği çizgi film ve animasyon kahramanlarının yaratıcısı Walt Disney tarafından Amerika’nın Los Angeles şehrinde kurulan Disneyland herkesin bildiği üzere bir eğlence parkıdır.

Eğlence parkı denince akla lunapark geliyor elbette. Çocukların ve hala genç kalanların en büyük eğlencelerinden biri olan lunaparklar ülkemizde hala revaçta. Özellikle karne günü, bayram tatilleri ve resmi tatillerde dolup taşan lunaparkların daha büyüğü olarak tanımlayabiliriz Disneyland’ı.

1955 yılından bugüne kadar daha da büyüyen ve çocuklar için unutulmaz derecede eğlenceli olan Disneyland dünyanın en büyük eğlence merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Kim çocukluğunda izlediği çizgi film kahramanlarını görmek istemez ki! İşte bu fikirden yola çıkan Walt Disney gerçekten harika bir iş çıkararak güzel bir eğlence parkı inşa etmiş.

Ancak Disneyland o kadar yoğun bir talep alıyor ki dünyada sadece tek bir yerde olması mümkün değil elbette. Disneyland’ın bir şubesi de Paris’te bulunuyor. Disneyland Park olarak geçen bu eğlence merkezi Amerika’daki kadar güzel. Paris’e yolu düşenler veya Disneyland Paris’e gitmek isteyenler için önerimiz eğer kısıtlı zamanının yoksa 2 veya 3 gününüzü Disneyland için ayırın demek olacaktır. Çünkü bu kadar büyük ve güzel bir yer kısa sürede gezilmez. Paris’e gitmişken hele bir de çocuklarınız varsa unutulmaz anlar yaşayacağınız Disneyland Paris’te bir günden fazla zaman geçirmelisiniz.

Peki Disneyland Paris eğlence parkına en ucuz nasıl gidersiniz? Elbette indirimkodu.com’u kullanarak. Tamamen ücretsiz olan ve sizin için tüm firmalar tarafından sunulan indirim kodlarını tek bir sayfada toplayan indirimkodu.com sayesinde Disneyland Paris’e daha ucuza gidebilirsiniz.

Hotels.com tarafından Disneyland Paris için sunulan indirim kodu için buraya,
Paris’te bulunan otellerde en ucuza konaklamanızı sağlayacak otel.com indirim kuponu için buraya tıklayabilirsiniz.

disneyland-paris Paris-Disneylanddisneyland-paris-2-indirimkodu disneyland-paris-indirimkodu

En Yararlı 5 Bitki Çayı Önerisi!

bitki-çayı-indirimkoduTürk geleneklerinde önemli bir yere sahip olan çay, her misafirlikte olmazsa olmaz ikramlardan biridir. Ama çayın kullanım alanı çok yaygındır ve Türk insanı çayı her öğünde tüketebilir. Sabah kahvaltısında ilk yudumları alınan çay, sonrasında iş yerinde içilmeye devam edilir, hatta ev hanımlarının da 5 çayı vardır, akşam olduğunda ise ay yorgunluk çayına dönüşür. En çok bilinen siyah çayın aksine tükettiğimiz çeşit çeşit bitki çayı da vardır. Peki hangi bitki çayı neye iyi gelir?

Yeşil Çay

Özellikle yağ yakma ve tok tutma özelliğine sahip olan yeşil çay şüphesiz en çok kadınlar tarafından tüketilmekte. Ancak yapılan son araştırmalara göre düzenli olarak yeşil çay içen kadınların mide, kolon ve gırtlak kanserine yakalanma riskinin azaldığı görülmüştür.

Mısır Püskülü Çayı

Özellikle yaz aylarında evlere giren mısırı püskülüyle alırsanız ve bu püskülleri kaynatıp bitki çayı olarak içerseniz çok iyi bir idrar söktürücü görevi görecektir. Öte yandan bazı ülkelerde mısır püskülü çayı diyabete karşı tüketilen çaylardan biridir.

Elma Çayı

Yemek için veya bir tarifte kullanmak için soyduğunuz elmaların kabuklarını kaynatıp bitki çayı şeklinde tükettiğinizde daha fazla kalori yakar ve uzun bir süre tokluk hissi yaşarsınız.

Pelin Otu Çayı

Özellikle sindirim sistemi sorunlarında kullanılan pelin otu çayı antiseptik ve tonik olarak da kullanılmaktadır.

Rezene Çayı

Mide rahatsızlıkları için tüketilmesinde yarar olan rezene çayı demleme usulüne göre hazırlandığı zman mide hazımsızlıklarını geçirmesinin yanı sıra sakinleşmeye de neden olmaktadır. Aynı zamanda sindirim sorunları için de rezene çayı kullanılmaktadır.

İndirimkodu.com Önerisi!

Özel çayları indirimli fiyata satın alabileceğiniz Çay Dükkanı için buraya,

En organik çay çeşitlerini bir arada barındıran Taze Masa ürünleri için buraya,

Tazedirekt çaylarını indirimli almak isterseniz buraya tıklayınız.

Sevgililer Günü İçin İnternetten Hediye Seçme Taktikleri

hediye - sevgililer-gunu-indirimkoduSevgililer gününe çok az bir zaman kala bir koşuşturmacadır başladı. Birbirine ne hediye alacağını düşünen sevgililer çareyi internette buluyor. Ama internet ortamı öyle bir yer ki bir girdim mi çıkmak bilemiyorsunuz ve onca seçeneğin arasında iyice kafanız karışıyor. O zaman ne yapmak lazım anlatalım. Öncelikle sakin olun ve tüm açtığınız sekmeleri tek tek kapatın. Biraz programlı olalım değil mi ama!

HEDİYE ALMANIN PÜF NOKTALARI

Tamam internetten hediye alacaksınız ve biliyoruz ki çok ama çok seçenek var. O zaman gereksi sitelerle vakit kaybetmek yerine önce sevgililer günü için ne almak istediğinize karar verin. Tam olarak olmasa da en azından türüne. Örneğin, makyaj malzemesi mi alacaksınız veya elbise ya da mücevher? Öncelikle buna karar verin ve hediyenizi ona göre araştırın.

SON ANA BIRAKMAK HATA OLACAKTIR

İkinci aşama ise çoğu insanın sizin gibi internet üzerinden hediye almaya çalıştığını unutmamalısınız. O yüzden olabildiğince çabuk bir şekilde hediyenize karar vermeli ve siparişinizi ona göre vermelisiniz. Yoksa bazı tatsız durumlar yaşanabilir. Hediye elinize ulaşmaz veya bir sorun olduğunda değiştirmek için zamanınız kalmaz. O nedenle eğer internetten hediye alacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

PAKET ÖNEMLİDİR

Üçüncü aşama ise hediyenizin paketlenmesi. Çoğu internet sitesi zaten bunu yapıyor. Ama sevgililer günü şerefine kendinizden bir dokunuş yapmak adına paketin üzerine güzel bir not yazarak sevgilinizi daha da mutlu edebilirsiniz.

İndirimkodu.com Önerisi!

Sevgiliniz için en uygun ve en işlevsel güzellik malzemelerini bulabileceğiniz lilakutu.com mağazası için buraya,

Clinique mağazası için buraya tıklayınız.

Sevgililer günü için aradığınız tüm giyim kuşam ürünlerini uygun fiyata bulabileceğiniz DeFacto mağazası için buraya,

Modacruz mağazası için buraya tıklayınız.

Sevgililer günü için dikkatinizi çekebilecek diğer hediye seçenekleri için mağazalar kategorimize göz atmayı unutmayınız!

Organik Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

İndirimler

indirimkoduorganikGünümüzde pazardan aldığımız sebzelerin bile dışı beni al diye göz kırpıyor ancak eve gelip bir yemek için doğramak icap ettiğinde içinin aslında olmadığını anlıyoruz. Bilerek veya bilmeyerek tükettiğimiz organik olmayan ürünler vücudumuzda bizim bile tam anlamıyla anlayamadığımız etkilere neden oluyor. Özellikle metropol insanlarının başının belası olan bu durum doğal ürün tüketmenin zorluklarını yaşatıyor. Ama özellikle çocuklarımız için doğal ürünler almaya gayret etmeli, vücudumuza iyi davranmalıyız.

Gelin sizinle doğal ürünlerin vücudumuza ve sağlığımıza ne gibi yararları olduğunu öğrenelim…

– Öncelikle bu ürünlerin sağlıklı olduğu garantilidir, yani ne yediğinizi bilirsiniz.
– Bu gibi gıdalar toplandıktan çok kısa bir süre sonra tüketilirler, böylelikle vitaminleri kaybolmaz.
– En önemli özelliklerinden biri ise katkı maddesi içermiyor olmalarıdır, siz mis gibi toprak kokan sebzeler yersiniz.
– Kalp rahatsızlığı, kemik erimesi, migren ve daha nice hastalığın görülme oranı doğal ürünlerle beeraber azalır.
– Organik ürünlerin yetiştirilmesinde zararlı canlıların yok edilmesinde kimyasal madde kullanılmadığı için yararlı canlılar da yok olmaz.
– Doğal ürünlerin yetiştirilmesi diğer ürünlerin aksine çevre kirliliğine neden olmaz. Bu da geleceğimize önemli bir miras bırakmak anlamına gelir.
– Organik ürünleri tükettiğiniz ilk anda diğerlerinden çok daha lezzetli olduğunu anlarsınız.

Organik ürünleri bulabileceğiniz Taze Masa indirimlerine ulaşmak için buraya,
Tazedirekt indirimlerine ulaşmak için buraya tıklayınız.