Kartpostala Benzer Manzaraları İle En İyi 5 Yılbaşı Rotası

Haberler

2019’u karşılamaya az bir zaman kala seyahat etmek isteyenler için kartpostala benzer manzaraları ile en iyi 5 yılbaşı rotasını sizlerle paylaşmak istedik, şimdiden iyi tatiller!

Colmar

Fransa’nın adeta kartpostallardan fırlamış manzaralarına sahip olan bu bölgesi, Grand Est’de bulunmaktadır. Daha çok kurabiye evlere benzeyen eski evleri ve kar manzaraları ile insanı büyüleyen Colmar, Alsas şarap başkenti olarak da bilinmektedir. Bu küçük vilayet yılbaşını karla karşılamak isteyen tatilcilere hitap ederken, kafa dinlemek için de çok güzel bir bölge.

Doğu Ekspresi

Ülkemizde son yıllarda çok fazla rağbet göre bir diğer seçenek de Doğu Ekspresi ile Kar’a seyahat etmektir. Yol boyunca müthiş kar manzaraları içinizi ısıtacak ve yolculuğun sonunda Kars’a ulaşacaksınız. Kars’ın müthiş lezzetlerinin yanı sıra mimarisi de sizi etkileyecek.

Verbier

Avrupa’nın kayak merkezlerinden biri olan Verbier, kayak yapmak isteyenler için ideal bir seçenek. Cenevre’de bulunan bu güzel kayak bölgesi, müthiş dağ manzaralarının yanı sıra farklı deneyimler yaşamak isteyenleri de kendine çekiyor.

Kapadokya

Ülkemizde Nevşehir’de yer alan Kapadokya, uçan hava balonları, taş otelleri ve kar manzaraları ile inanılmaz bir deneyim sunuyor. Sıcak şarap tadımı yapabileceğiniz Kapadokya’da bölgeyi gezebilir ya da taş otelden çıkmadan şömine karşısında keyif yapabilirsiniz.

Laponya

Finlandiya’nın bölgeleridnen biri olan Laponya özellikle yılbaşında birçok ülkeden turisti ağırlıyor. Kartpostala benzeyen manzaralarının yanı sıra masallara benzer karla kaplı gölleriyle de dikkat çeken bu rota, yılbaşında farklı bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi.

Yılbaşını güzel manzaralar eşliğinde geçirebileceğiniz bu 5 farklı rota için planlarınızı yapmadan önce indirimkodu.com tarafından sunulan kampanya ve kodlara göz atmak isteyebilirsiniz. Böylelikle seyahatinizi ucuzlatabilirsiniz.

THY indirim kodu ve kampanyaları için tıklayın
Tatil sepeti indirim kodu ve kampanyaları için tıklayın
Ucuzabilet indirim kodu ve kampanyaları için tıklayın