Kombin Yarışmaları

Yarışmalar

Kombin Yarışmaları için yorumlar kapalı...

Şu sıralar ilginizi çekeceğini düşündüğümüz moda stil tarz giyim kuşam makyaj kozmetik kombin yarışmaları var; bu yarışmalara katılarak hem zevkli vakit geçirmek hem de ödül kazanmak mümkün; bakın size 3 yarışmadan bahsedelim:

1) Café Crown’la ’Daha Çok Sen’i en iyi yansıtacak kombini oluştur, hediye çeki senin olsun!

İçindeki seni ortaya çıkaracak, seni daha çok sen yapacak kombini oluşturmaya hazır mısın? Gördüğün 4 Café Crown ürünü birer rengi temsil ediyor: turuncu, mavi, gri ve bej. Senin yapman gereken tek şey ise ’Daha Çok Sen’i yansıtan rengi seçmek ve bu renk konseptiyle en yaratıcı kombini oluşturup içindeki seni serbest bırakmak. Artık yarışmaya katılmaya hazırsan, rengini seçerek işe koyulabilirsin. Unutma, en iyi kombinin sahibi 4 kişi Sevil Parfümeri’den 300 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Bol şans!

2) Tutkunun İzini Estée Lauder Pure Color Envy Lipstick ile keşfedin

Yeni Pure Color Envy Sculpting Lipstick bir kadının gizemini ve dinamizmini ölümsüzleştiren cesur ve kışkırtıcı tonları içeren baştan çıkarıcı bir koleksiyon. 4 farklı renk grubundan hangisi seni yansıtıyor? Stiline uygun renk tonunda kombinini hazırla, Yeni Pure Color Envy Sculpting Lipstick kazan!

3) Baharı Mango ile karşıla. En neşeli Mango Kadın ürünleri ile kombinini yap, 300TL’lik hediye çekini kazan.

Çiçekler, canlı renkler, desenler. Bu yaz Mango ile çok neşeli geçecek. Hayal gücünü kullan, tüm renkler ve tüm ürünler elinin altında. Yarışmak için bir tek şart var; oluşturduğun kombindeki tüm ürünler Mango Kadın koleksiyonuna ait olması gerekiyor, hayal gücü sınırsızdır, unutma!

Bu ve benzeri tüm kombin yarışmaları için Bukombin sitesine tıklayabilirsiniz. Keyif dolu yarışmalar dileriz.