Arzum 3+1 Sene Bedava Garanti Kampanyası

- ,

Arzum 3+1 Sene Bedava Garanti Kampanyası için yorumlar kapalı...

Arzum 3 +1 sene bedava garanti kampanyası başladı. Severek, beğenerek aldığınız Arzum ürünlerini mutlaka kaydettirin. Arzum, kalite göstergesi olarak gurur duyduğu 3 yıllık garantiyi, bu kampanyayla sizin için 4 yıla uzatıyor. Üstelik tamamen ücretsiz. Unutmayın, kayıt işlemi bir kaç dakika, bedava ek garanti 1 sene sürüyor. Kampanya sadece internet üzerinden katılımlarda geçerli. Bu gözden kaçmaması gereken kampanyaya katılma koşulları şöyle:

ARZUM 3+1 GARANTİ KAMPANYASI KOŞULLARI:

Ürününüz, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde +1 yıl garanti kampanyasına kayıt ettirilebilir. Kampanyaya Arzum ve Okka markalı ürünler dahildir. Kampanya, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Kampanya kaydı sadece Arzum web sitesi arzum.com.tr üzerinden yapılabilir. Felix markalı ürünler, kurumsal müşterilerimize satılmış ürünler, özel garanti ile satılmış ürünler (outlet vb) ve aksesuarlar kampanyaya dahil değildir. +1 yıl ek garanti koşulları, mevcut garanti koşullarını kapsar. Detaylara, garanti belgesi üzerinden ulaşılabilir. Set olarak alınan “PRO” kodlu ürünlerde, +1 yıl ek garantiye katılması istenen ürünlerin kayıtları ayrı ayrı yapılmalıdır. Arzum 30 gün önceden arzum.com.tr web sitesi üzerinden, kampanya bitiş tarihini duyuracaktır. Kayıt tamamlanırken, garanti belgesi ve faturanın doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olunmalıdır. Eksik, silik, okunamayan ve hatalı belgeler ait girişler, +1 yıllık garantiden faydalanamayacaktır. İlk servis hizmetine kadar, garanti belgesi ve fatura saklanmalıdır. Servis hizmetinde, teyit için bu belgeler istenebilir. Ürününüzün garanti takibi, ürün kodu ve seri numarasından yapılacağı için, hatalı girilmiş kayıtlar Arzum yetkili servis istasyonunda teyit edilemeyecektir. Bu durumda, +1 yıl ek garanti kampanyasından yararlanılamayacaktır.

Not: Kampanya bitiş tarihi belirtilmemiş olduğundan katılmak isteyenlerin acele etmesinde fayda bulunuyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

+Tüm Arzum indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.