Axess’e özel CarrefourSA’da 25 TL chip-para!

- ,,

Axess’e özel CarrefourSA’da 25 TL chip-para! için yorumlar kapalı

Axess’e özel CarrefourSA’da 25 TL chip-para kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Axess’e özel CarrefourSA’dan yapacağınız toplam 300 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL chip-para kazanın! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • 5-31 Mart 2019 tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan yapacağınız tek ödeme ya da vade farksız toplam 300 TL ve üzeri harcamaya 25 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “KIŞ” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
+Tüm CarrefourSA indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.