Beymen Club: Axess’lilere özel %50 indirim kampanyası

- , , , , ,

Beymen Club: Axess’lilere özel %50 indirim kampanyası için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Beymen Club Axess’e özel %50 indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Axess’e özel BeymenClub.com’da 10 – 13 Ocak 2017 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri alışverişlerinize net %50 indirim avantajı üstelik 7 taksitle. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya detayları:

Kampanya kapsamında 10 – 13 Ocak 2017 tarihleri arasında BeymenClub.com’dan yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinize net %50 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için AKBANK400 indirim kodunun alışveriş sırasında kullanılması gerekmektedir. Konsinye ve indirim yasaklı ürünler hariçtir. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Beymen Club ve www.beymenclub.com’da Axess’e özel 7 aya kadar taksit sunulur.
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

+Tüm Beymen indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.