Booking.com rezervasyonu bugün Digiavantaj’lılara %5 daha indirimli

,

Booking.com rezervasyonu bugün Digiavantaj’lılara %5 daha indirimli için yorumlar kapalı...

Milyonlarca otel ve eve sadece bir tıkla ulaşabileceğiniz Booking.com kampanyası Digiavantaj’da %5 fatura indirimi kazandırıyor.

Kampanya koşulları şöyle:
Hemen Digiavantaj üzerinden Alışverişe Başla’ya tıklayın ve konaklama rezervasyonunuzu yapın. Tatilinizden ya da iş gezinizden döndüğünüzde konaklama tutarınızın %5’i kadar Digiturk fatura indirimi kazanın.
-Birçok odada ücretsiz iptal seçeneğiyle esnek bir tercih yapın.
-Rezervasyonlarınızı kendiniz yönetin.
-Hiçbir ek ücret ödemeden yerinizi ayırın
-Her gün, her bütçeye uygun yepyeni fırsatlardan faydalanın!
-Digiavantaj’dan yararlanabilmek için, linke tıklayıp firmanın Booking.com gitmeden önce Digiturk’e kayıtlı cep telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.
-Booking.com websitesine ulaştığınız zaman “Digiavantaj Ortaklığıyla” ibaresini gördüğünüzden emin olunuz.
-Digiturk fatura indiriminden yararlanabilmeniz için Digiavantaj’dan yönlenerek Booking.com’dan yaptığınız rezervasyonunuzun tamamlanmış (otelde konaklanmış) olması gerekmektedir.
-Otel konaklamanız gerçekleştikten sonra Booking.com bu konaklamanıza dair Digiavantaj’a onay bilgisi iletecektir.
-Booking.com’dan onay geldikten sonra Digiturk’e kayıtlı telefon numaranıza bağlı bulunan hesaba ilgili indirim aktarılacaktır.
-Firmaların mobil uygulamalarından yapılan rezervasyonlarda Digiturk fatura indirimi geçerli değildir.
-Digiturk fatura indiriminden yararlanabilmek için, her alışverişinizden önce mutlaka Digiavantaj üzerinden tekrar yönlendiğinizden emin olun.
-Kampanya bitiş tarihi belirtilmemiştir.

-Digiavantaj Nedir:
Digiavantaj, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde Digiturk faturanıza indirim kazanmanızı sağlayan bir platformdur. Digiavantaj üzerinden anlaşmalı firmanın websitesine gittiğinizde ve buradan alışveriş yaparak indirime hak kazanırsınız. Digiavantaj’da alışveriş adedi sınırlaması yoktur. Örneğin Digiavantaj üzerinden Booking.com’a yönlenip, 1000 TL değerinde konaklama gerçekleştirdiniz. Faturanız 50 TL ise bu alışverişiniz ile bir faturanızı Digiavantaj sizin yerinize ödemiş olur. Digiturk abonesi iseniz, alışverişten veya konaklama tarihinden sonra çıkacak en geç 4. Digiturk faturanıza bu tutar indirim olarak yansır. Digiavantaj’dan yararlanmak ücretsizdir.İstediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Digiturk fatura indiriminden faydalanabilmek için aylık faturası çıkan yurt içi bireysel Digiturk uydu abonesi olmanız gerekmektedir. Digiturk abonesi olmasanız dahi, ileri tarihlerde abone olmanız durumunda bu indirimler kullanılmak üzere 18 ay süreyle sizin için saklanır.

-Digiavantaj’ın Avantajix’ten farkı nedir?
Avantajix (www.avantajix.com) ve Digiavantaj’ın benzer şekilde çalışmakta oldukları görülüyor. Aralarındaki fark şu: Avantajix üyelerine her alışverişten nakit olarak ödeme yaparken, Digiavantaj üyelerine Digiturk faturaları üzerinden indirim sağlamaktadır.

+Tüm Booking.com indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.