Burger King: Türk Telekom’lulara Özel Selfy’den Doyuran Kampanya

-

Burger King: Türk Telekom’lulara Özel Selfy’den Doyuran Kampanya için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Burger King’ten Türk Telekom müşterilerine özel Selfy doyuran kampanya başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Burger King’te Türk Telekom müşterilerine özel Selfy’den doyuran kampanya ile Big King® Menü + King Chicken® Menü sadece 14,95 TL. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Katılım Koşulları;

Kampanya 17 Mart 2017 tarihine kadar Havalimanı ve Mobil Burger King® restoranları hariç olmak üzere görsellerin sergilendiği restoranlarda ve paket servis hizmetinde farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir.
Menüler orta boy patates ve orta boy içecekle servis edilir.
Kampanya kodları başka promosyonlar ile birleştirilemez ve tek kullanımlıktır.
Kampanyaya ayran dahil değildir. Portakal suyu, limonata, Ice Tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır.
Paket servis’te menü içeceklerine Pepsi (kutu), Pepsi Light (kutu), Yedigün (kutu), Fruko (kutu)’dan bir tanesi dahildir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom Selfy Abonelerinin, BURGERKING yazıp 5062’ye kısa mesaj göndermesi ile gelen şifreyi; restorandaki POS cihazlarına girmesi veya Call Center üzerinden katılımlarda müşteri temsilcisine vermesi veya paket serviste ise web sitesinde “Kupon Kodu” alanına girmesi gerekmektedir
Aboneler tarafından gönderilen katılım SMS’i ücretsizdir.
Bir abone bir ayda 5 şifre hakkına sahiptir. Kullanmadığı şifreleri bir sonraki ayda kullanabilir.
Şifreler kampanya sonuna kadar geçerlidir. Geçerlilik tarihine kadar kullanılmamış olan şifreler geçersiz hale gelecektir. Geçerlilik tarihleri müşteri tarafından takip edilmelidir.
TAB Gıda San. ve Ticaret A.Ş önceden haber vermeden şifreye tanımlanmış olan kampanyalarda, kampanya şartlarında ve kampanya sürelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Şifre paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
Alınan şifrenin kullanıcı tarafından silinmesi, kaybedilmesi gibi durumlarda şifrenin kullanılamamasından TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.
Herhangi bir nedenden dolayı üyeliğini iptal eden Abone, kazandığı şifrelerin geçerliliğini yitirir.
Şifre kullanımı esnasında, müşterilerin cihazlarındaki internet erişimlerinden, şebeke sorunlarından ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, şebeke bağlantısının kopması, vb…) oluşabilecek durumlardan TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.
Görselde bulunan ürünler reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık gösterebilir.

+Tüm Burger King indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.