CarrefourSA’da TV alımlarınızda Axess’e özel %10 indirim var

- ,

CarrefourSA’da TV alımlarınızda Axess’e özel %10 indirim var için yorumlar kapalı...

CarrefourSA’da TV alımlarınızda Axess’e özel %10 indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. CarrefourSA’da 3.999 TL ve üzeri TV alımlarınızda %10 indirim fırsatını yakalayın! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • 3 – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak kampanya kapsamındaki televizyon modelleri alımlarında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya dahil televizyon ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir. Sanal pos üzerinden yapılan alımlarda yine televizyon ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
  • İndirim kampanyası stoklarla sınırlıdır.
  • Axess, Wings, Free kartlar ve bu kartlara bağlı ek kartlar ile ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess, Neo ve Ticari kartlar ise indirim kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
  • İndirim kredi kartının ilk ekstresine yansıyacaktır.
  • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir.
+Tüm CarrefourSA indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.