Cepteteb Kredi Kartına İDO’da 100TL indirim var

- ,

Cepteteb Kredi Kartına İDO’da 100TL indirim var için yorumlar kapalı...

Cepteteb Kredi Kartları ile İDO iç ve dış hat biletlerinin 100 TL’ye kadar bedava olduğunu biliyor muydunuz? Bakın kampanya şartları şöyle:

– İç hatlar kampanyası: Öncelikle kampanyadan yararlanmak için aşağıda yer alan ilçelerdeki İDO iskelelerinde bulabileceğin, sana özel olarak üretilmiş TEB turnikelerini kullanman gerekir. Kalkış Yeri – Varış Yeri: Yenikapı – Bostancı, Kadıköy – Bakırköy, Bostancı – Yenikapı, Bostancı – Kabataş, Harem – Sirkeci, Beşiktaş – Bostancı, Bakırköy – Kadıköy, Sirkeci – Harem. Bu turnikelerden 2 farklı şekilde geçebilirsin; İstersen Cepteteb Kredi Kartının temassız özelliğini kullanarak; İstersen Cepteteb Mobil uygulamasında bulunan Mobil Cüzdan Hızlı Ödeme özelliğinden yararlanarak. Bunun için öncelikle kartını tanımlatarak, QR kodunu üretmen gerekiyor. Cepteteb Temassız Kredi kartlarıyla yapılacak her geçiş bedava olacaktır. Her müşteri bir takvim ayında en fazla 100 TL iade alabilecektir. Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanabilecektir. Kampanya 01.12.2017 – 31.01.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. İndirimler harcama yapılan kartın ekstresine bir sonraki ayın 6’sında otomatik olarak yansıtılacaktır. TEB kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Dış hatlar kampanyası: ido.com.tr üzerinden Cepteteb Kredi Kartı ile İDO dış hat biletlerinde 100 TL’ye kadar indirim verilecektir. Kampanya; 06.12.2017 – 31.01.2018 tarihleri arasında Cepteteb ile bilet alan müşteriler için geçerlidir. Cepteteb müşterisi kampanya süresi boyunca en fazla 100 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya istinaden kazanılan indirimler, bir sonraki ayın 6’sında ödeme yapılan Cepteteb ekstrene yansıtılacaktır. TEB ve İDO, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

+Tüm İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.