Cheetos paketlerinden 75 TL Trendyol hediye çeki çıkıyor

- ,

Cheetos paketlerinden 75 TL Trendyol hediye çeki çıkıyor için yorumlar kapalı...

Cheetos paketlerinden 75 TL Trendyol hediye çeki çıkıyor. Promosyonlu Cheetos paketlerinden 75 TL’ye varan Trendyol hediye çeki kazanmak için yapmanız gereken tek şey paketlerde yer alan kodu Cheetos.com.tr/cheetos-tarz/hediye-ceki-rehberi adresine girmek. Kampanya başka kampanyalarla birleşmiyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Katılım Koşulları:

Kampanya Fritolay ve Trendyol tarafından düzenleniyor. Kampanya boyunca Cheetos ürünlerinden çıkacak çıkartmaların arkasındaki şifreler (indirim kodları) 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerli. Kampanya tarihleri arasında kullanıcılar Türkiye genelinde Cheetostarz kampanyalı ve tavsiye edilen satış fiyatı 1 lira olan Cheetos ürünlerinden satın aldıklarında ürün paketlerinin içinden çıkabilecek olan çıkartmaların arkasındaki şifreyi ad soyad e-mail ve telefon bilgileri ile birlikte cheetos.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak girince trendyol.com web sitesinde kullanılmak üzere 25 TL, 50 TL veya 75 TL değerinde indirim kupon kodu kazanma şansı elde edecektir.

Her şifrede ödül olmayıp, her şifre için bir katılım hakkı verilecektir. Katılımcının kampanya’dan ödül kazanması halinde, trendyol.com adresinde kullanabilecek indirim kodu ve indirim miktarı anında cheetos.com.tr sitesindeki ekranda yayınlanacak. Bir tüketici kampanya süresince en fazla 2 hediye çeki kazanabilir. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Kampanya’ya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve/veya veli vasi izni almış olmak gerekmektedir. 18 yaşın altında olan katılımcılar ile vali vasi izni iletemeyen katılımcılar ödül haklarını kaybeder. Cheetos paketlerinden çıkan her kod yalnızca bir kez kullanılabilir. Trendyol promosyon kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Bu kampanya trendyol.com web sitesinde yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez. kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Herhangi bir şüpheli durumda fritolay ve trendyol promosyon vermeme hakkını saklı tutar. Paketlerin içinden çıkabilecek olan çıkartmalar 36 aylıktan küçük çocuklar için uygun değildir. Gıda ile teması uygundur. Yetişkin denetimi tavsiye edilir.

Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, fritolay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanya’nın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında internet servis sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanya’nın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, fritolay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Fritolay katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılan herkes tamamı cheetos.com.tr adresinde belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır. Fritolay, katılımcının site kullanımını katılım koşullarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.
Katılım koşulları ile ilgili ihtilaflarda istanbul merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Trendyol.com ve frito lay kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgiye tytz.com ve cheetos.com.tr web sitesinden erişebilirsiniz. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, fritolay’in kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.

Tüketici hattı: (0 800) 291 10 11 / (0 216) 651 54 54)

+Tüm Trendyol indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.