Columbia’dan 400TL alışveriş yapıp %5 indirim kazanın

,

Columbia’dan 400TL alışveriş yapıp %5 indirim kazanın için yorumlar kapalı...

Columbia’da indirimsiz ürünlerden yapacağınız 400TL ve üzeri tüm alışverişlerden %5 indirim kazanın. Bu iş nasıl mı oluyor? Şöyle:

Columbia OmniCard ile yaptığınız alışverişlerden parapuan kazanmanız ve alışverişi daha da ucuza getirmeniz mümkün. Detayları özetlemek gerekirse;

1) OmniCard Bana Ne Kazandırır?
İndirimsiz ürünlerden yapacağınız 400TL ve üzeri alışverişlerde %5 parapuan kazanabilirsiniz. Ayrıca OmniCard sahipleri kampanya ve indirimlerden herkesten önce haberdar olur. Ayrıca OmniCard sahipleri için KARGO ÜCRETSİZDİR. Ürünleri görüntülemek için kampanyaya tıklayın.

2) Nasıl OmniCard Sahibi Olabilirim?
1a) 28 Eylül 2016 tarihinden itibaren Columbia.com.tr adresine kayıt olduysanız, herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan OmniCard’ınız telefon numaranıza tanımlanmıştır. Henüz siteye kayıt olmadıysanız, kampanyadan tıklayarak şu an hemen üye olabilirsiniz.
1b) 28 Eylül 2016 tarihinden önce Columbia.com.tr adresine kayıt olduysanız, siteye üye girişi yaparak kart başvurunuzu sadece telefon numaranızı girerek yapabilirsiniz.
1c) Columbia Mağazaları aracılığı ile OmniCard sahibi olduysanız siteye üye girişi yaparak sadece telefon numaranızı girerek kartınızı hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

3) Kazanılan Parapuanları Nasıl Harcarım?
Columbia.com.tr sitesine üye girişi yaptıysanız sepet sayfasında hesabınızdaki parapuanı görüntüleyebilir, bakiyeniz kadar veya istediğiniz parapuan kadar kullanım yapabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Keyif dolu alışverişler dileriz.

+Tüm Columbia indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.