E-Hamal’dan 15TL ParafPara ve Zeytinyağı Hediye!

- ,

E-Hamal’dan 15TL ParafPara ve Zeytinyağı Hediye! için yorumlar kapalı...

E-Hamal.com’dan Paraf ile alışverişlerinizde 15TL ParafPara, hediye Zeytinyağı ve ücretsiz kargo fırsatı sunan kampanya başladı. Buna göre Ocak ayı boyunca e-Hamal.com’dan yapacağınız 175TL ve üzeri ilk alışverişinize 15TL ParafPara, e-Hamal Organik Zeytinyağı (500ml) hediye ücretsiz kargo fırsatı sunulacaktır. Ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilmek için İndirimli Sepet Toplamınızın (KDV hariç) 150TL ve üzeri olması gerekmektedir. Hediye ürün fırsatlarından yararlanabilmek için İndirimli Sepet Toplamınızın (KDV dahil) 175TL ve üzeri olması gerekmektedir. Hediye ürünlerin alışveriş sepetine eklenmesine gerek bulunmamaktadır, paketleme sırasında eklenecektir.

Kampanya Paraf POSlarından yapılacak işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazlıdır, her müşteri kampanyadan bir kez yararlanacaktır. Parafly ve Parafree kartlar kampanyaya dahil olup, HalkCard, Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
Kazanılan ParafPara’lar 10 Şubat 2018 tarihine kadar kullanılacak olup, kullanılmayan ParafPara’lar 11 Şubat 2018 tarihinde geri alınacaktır. ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacak ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır. Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup Banka ve e-Hamal.com’un kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkı saklıdır. Paraf kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

+Tüm E-Hamal indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.