Evim.net: İnanılmaz bir kupon kodu

- ,

Evim.net: İnanılmaz bir kupon kodu için yorumlar kapalı...

Evim.net sitesi yine yaptı yapacağını ve süper inanılmaz bir kupon kodu kampanyası başlattı: 50TL ve üzeri tüm alışverişlerinize 200TL değerinde indirim kuponu veriyor.

Yanlış duymadınız. 50TL harcıyorsunuz 200TL kazanıyorsunuz. Bu kampanyaya katılmak için hemen yukarıdaki “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden tıklayarak en güncek şartları ve koşulları direkt Evim.net üzerinden okuyabilirsiniz.

Evim.net’te şöyle yazıyor:
Kampanya boyunca 50 TL ve üzeri yapılan siparişlere toplamda 200 TL indirim çeki verilecektir ve bu indirim çeklerinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Alışveriş çekleri kullanıcıların hesaplarına yüklenecektir. Hesaplara tanımlanacak indirim çekleri en fazla birer kez kullanılabilir ve birleştirilemez. Kampanyadan yararlanma hakkı kazananlara indirim sağlayan alışveriş çekleri Evim.net’e kayıtlı mail adresi yolu ile iletilecektir. Kampanyadan yararlanmak için kargo bedeli hariç 50 TL ve üzeri sipariş verilmesi gerekmektedir. Aynı kullanıcının kampanyaya farklı hesaplar üzerinden birden fazla katılım gösterdiği belirlenirse Evim.net, hediye çekini kullanıcı bildirim yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar. Bir kullanıcı kampanyadan bir kez yararlanabilmektedir. Herhangi bir alışveriş çeki ya da kupon kodu ile alışveriş yapan müşteri 50TL’lik tutar ödediği takdirde kampanyaya dahil olabilmektedir.

Keyifli alışverişler dileriz.

+Tüm Evim.net indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.