Forever New: GarantiPay ile 40 TL bonus kazanın

- ,,,,,,

Forever New: GarantiPay ile 40 TL bonus kazanın için yorumlar kapalı...

Forever New GarantiPay ile alışverişte 40 TL bonus hediye kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. www.forevernew.com.tr’den 200 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 40 TL bonus kazanın. Kampanyadan yararlanmak için; ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
  • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
  • Kazanılan bonuslar 15 Aralık 2018’de kartınıza yansır ve 15-25 Aralık 2018 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar 26 Aralık’ta geri alınacaktır.
+Tüm Forever New indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.