GittiGidiyor’da Maximum Kart’ınıza 75 TL MaxiPuan

15 Ekim 2018 tarihine kadar GittiGidiyor’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinizde 75 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Katılımınızı kampanya dönemi içerisinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:
– Kazandığınız Maxipuanlar 31 Ekim 2018 tarihinde kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.
– Verilecek MaxiPuanların son kullanma tarihi 10 Kasım 2018’dir. Bu tarih aralığında (31 Ekim-10 Kasım 2018) kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır.
– İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli),İş Bankası Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
– Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
– Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

+Tüm GittiGidiyor indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.