GittiGidiyor’dan 600 TL hediye çeki kazanmak çok kolay

-

GittiGidiyor’dan 600 TL hediye çeki kazanmak çok kolay için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

GittiGidiyor’dan 600 TL hediye çeki kazanmak çok kolay kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. GittiGidiyor’da Samsung tarafından ithal edilmiş Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ model cep telefonu alımlarında Samsung Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık hediye gönderilecek ve 600 TL değerinde hediye çeki yüklenecektir. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Hediye çeki, 20 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında satın alanların hesabına 15 Mart – 20 Mart 2019 tarihleri arasında yüklenecektir. 1-15 Mart tarihleri arasında satın alanların hesabına 30 Mart – 15 Nisan 2019 tarihleri arasında yüklenecektir
  • Her bir hediye çek kodu tek seferlik alışverişte geçerli olup, hediye çekinin son kullanım tarihi 30 Nisan 2019’dur
  • “samsung-turkiye” mağazası dışında yapılan tüm alımlar için Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı uygulamayı yeni cihazına yükleyip burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir. “samsung-turkiye” mağazası dışında yapılan alımlarda, hediye çeki verilmeyecektir.
  • “samsung-turkiye” mağazasından yapılan alımlarda, hediye kulaklık ürün bir başvuru gerekmeksizin 30 iş günü içerisinde gönderilmesi planlanmaktadır.
  • Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.
  • Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
+Tüm GittiGidiyor indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.