IKEA’dan 1000TL alışverişte 100TL indirim ister misiniz?

- ,

IKEA’dan 1000TL alışverişte 100TL indirim ister misiniz? için yorumlar kapalı...

IKEA’dan 1000TL alışverişte 100TL indirim isterseniz bu kampanya tam size göre. Biraz önce başladı.

Kampanya koşulları şöyle:
Kampanya, 18 Ocak – 11 Şubat 2019 tarihleri arasında sadece IKEA Mobil uygulaması ile yapılacak KDV dahil nakliye, montaj ve bugün teslimat ile randevulu teslimat ek kargo hizmetleri hariç 1.000 TL veya üzeri alışverişlerde geçerli.

Sepetinizdeki KDV dahil, nakliye, montaj ve bugün teslimat ile randevulu teslimat ek kargo hizmetleri hariç 1.000 TL veya üzeri alışverişlerinize, sepet sayfasında KDV dahil 100 TL anında indirim uygulanır.

Her bir sipariş için kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL’dir.

Kampanya tek fatura içinde yapılacak olan alışverişlerinizde geçerli olup siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanyadan faydalanmak için IKEA Mobil uygulaması ile alışveriş yapılması gerekmektedir.

Bu kampanya ile kupon kampanyaları birleştirilebilir. Kampanyadan yararlanmak için gerekli olan toplam alışveriş tutarı hesaplanırken “İndirim Kupon Kodu” ile yapılan ödemeler dikkate alınmaz. Kupon kullanımı sonrası kampanyadan yararlanabilmek için sepetinizdeki ürün tutarı KDV dahil 1.000 TL olmak zorundadır.

Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan ürün tutarının KDV dahil 1.000 TL altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayıp, iade tutarından indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.

Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.

İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.

Keyif dolu alışverişler dileriz.

+Tüm IKEA indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.