Joker alışverişlerinizde 20 TL MaxiPuan kazanın

- , ,

Joker alışverişlerinizde 20 TL MaxiPuan kazanın için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Joker alışverişlerinizde 20 TL MaxiPuan kazanın kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Joker mağazaları ve www.joker.com.tr ‘den tek seferde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL MaxiPuan! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
  • Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı – Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla ödeme yapmanız halinde mümkündür.
  • MaxiPuan’larınız 8 Mart 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Mart 2019’dur.
  • Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.
+Tüm Joker indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.