Kamil Koç: İstanbul-Ankara seyahatlerinde sinema bileti hediye

- ,

Kamil Koç: İstanbul-Ankara seyahatlerinde sinema bileti hediye için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Kamil Koç İstanbul-Ankara seferlerinde hediye sinema bileti kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. 07 Kasım 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Kâmil Koç çağrı merkezi, bilet satış ofisleri veya online mecralarından, Ankara-İstanbul / İstanbul-Ankara ana kalkış seferlerinden 2 bilet satın alan yolcular anında 1 adet hediye Cinemaximum sinema bileti kazanıyor. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanya 07 Kasım 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan Ankara – İstanbul / İstanbul – Ankara ana kalkış seferlerinden 2 bilet alan Yolkart üyesi yolcularımız faydalanabilir.
Ankara – İstanbul / İstanbul – Ankara transit seferleri kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanyadan bir Yolkart üyesi en fazla 2 defa faydalanabilir.
Kampanya koşulunu yerine getiren Yolkart üyesine 1 adet Cinemaximum sinema bileti hediye edilir.
Hediye sinema bileti, haftanın her günü ve saatte tüm Cinemaximum sinema salonlarında geçerlidir (VIP salonlar, Zorlu, Kanyon, Akasya, İstinye Park, Nişantaşı City’s sinema salonları ve IMAX, IMAX 3D, dijital 3D, 4DX, DBox, MPX filmler hariç).
PNR kodların son kullanım tarihi 30.04.2017’dir.
Kampanya İstanbul ve Ankara’daki bilet satış noktaları, 444 0 562 numaralı çağrı merkezi, Kâmil Koç’un mobil web sitesi, Android ve iphone uygulamaları dâhil, tüm online satın alma platformlarından yapılan bilet alımlarında geçerlidir.
Sinema bileti kodları sadece kamilkoc.com.tr’den ve Kâmil Koç’un mobil satış platformlarından temin edilebilir.
Sinema bileti yerine geçecek PNR kodları, seyahatler gerçekleştirildikten sonra Yolkart üye girişi yapılarak, kamilkoc.com.tr ve mobil satış kanallarındaki kampanya alanından temin edilebilir.
PNR kodunu alan tüketici, kodu daha sonra değiştiremez ve iade edemez.
PNR kodlarının hiçbiri ileri teknoloji salonlar, gala, özel gösterim seansları ve alternatif seçenek sunan salonlar ve kişiye özel hizmetler sunan film gösterimlerinin yapıldığı salonlarda kullanılamaz. Her PNR kodu tek kişilik ve tek kullanımlıktır, Cinemaximum gişe görevlisine iletilerek sadece gişede yer bileti ile değiştirilir.
PNR kod, Cinemaximum kioskları ve Cinemaximum internet sitesi üzerinden yapılan sinema bileti alımlarda geçerli değildir.
PNR kodu iade ve iptal edilemez. Bilet gişesinde bedeli tahsil edilemez.
Sözleşme konusu PNR kodları, Cinemaximum sinemalarındaki başkaca bir kampanya, indirim yahut avantaj ile birleştirilerek kullanılamaz.
Kampanya Kâmil Koç’ta aynı dönemde yapılan ikinci bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya 2.000 adet sinema biletiyle sınırlıdır.
Kâmil Koç kampanya koşullarını yerine getirmemiş fakat bir şekilde promosyon kodu elde etmiş olan tüketicinin promosyon kodunu geçersiz kılma hakkına sahiptir.
Kampanya sadece Cinemaximum sinemalarında geçerlidir.
Yaş sınırına göre Cinemaximum kimlik ibrazı isteyecektir. İlgili film için geçerli yaş kategorilerinde olmayanlar PNR kodunu kullanamayacaktır.
PNR kodlarının sinema salonlarında kullanımından hizmet sağlayıcı olarak Cinemaximum sorumludur. Kod kullanımı kaynaklı sorunlardan Kâmil Koç sorumlu tutulamaz.

+Tüm Kamil Koç indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.