Kliksa Alışverişlerinizde 50 TL Worldpuan Hediye

- ,

Kliksa Alışverişlerinizde 50 TL Worldpuan Hediye için yorumlar kapalı...

Kliksa 50 TL Worldpuan hediye kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Kliksa’dan World ile yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişte 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişte 50 TL Worldpuan hediye! Üstelik Kliksa’da World ile alışveriş peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla! Kampanya katılımı için SMS gönderilmesi gerekmektedir, lütfen kampanya sayfasındaki detayları inceleyin. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya detayları şu şekildedir;
Puan kampanyası kapsamında 05-18 Ocak 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kazanılan Worldpuan’lar 02.02.2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 13.02.2016 tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 14.02.2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından KLIKSA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından KLIKSA yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermesi gerekmektedir.” Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından KLIKSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Katılımı onaylanan müşterilere “KATILIM ALINDI. 05-18 OCAK’TA KLIKSA.COM’DAN YAPACAGINIZ 500 TL VE UZERI ALISVERISINIZE 25 TL, 1000 TL VE UZERI ALISVERISINIZE 50 TL WORLDPUAN! WORLDCARD.COM.TR” şeklinde SMS gönderilecektir. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. GSM operatörleri SMS birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler.
Kampanya döneminde, kampanya koşullarını sağlayan ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanya dönemi boyunca, alışverişiniz öncesinde veya sonrasında sms ile katılım gerçekleştirebilirsiniz.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; Altın ve Mücevherlerdir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
kliksa.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

+Tüm Kliksa indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.