Kredi Kartınızla GittiGidiyor’dan Nasıl Anında %3 Kazanırsınız?

- ,

Kredi Kartınızla GittiGidiyor’dan Nasıl Anında %3 Kazanırsınız? için yorumlar kapalı...

Bütün kredi kartları ödeme için kullanılır, ama VISA şu aralar başka telden çalıyor. GittiGidiyor’un son çapraz pazarlama kampanyası hem VISA’ya GittiGidiyor’u, hem GittiGidiyor’a sizi, hem de size %3 indirim verecek bir kampanyayı kazandırıyor. Bu kampanyanın detayları şöyle:

Visa Kartınızı GittiGidiyor’a Kaydedin, Anında İndirim Kazanın!

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Kampanyadan sadece Visa kartını GittiGidiyor’a kaydeden ve Kazananlar Kulübü’nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir. 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında (Kampanya Dönemi) Visa özellikli kredi kartınızı GittiGidiyor’a kaydettikten sonra, kayıtlı kartınızla mobil uygulamadan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinde anında %3 indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL’dir. İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü telefonunuzda yüklü olmalıdır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü Nedir?
Kazananlar Kulübü GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır. Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.

Visa kredi kartımı GittiGidiyor’a nasıl kaydederim?
Kampanyadan faydalanmak için kredi kartı sahiplerinin alışveriş öncesinde üye hesabından giriş yaparak kredi kartı bilgilerini saklama işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kredi kartı bilgisi saklama işlemi; “Bana Özel/Bilgilerim” sayfasındaki “ödeme araçlarım” başlığı altında gerçekleştirilmektedir.

Kazandığım indirim GittiGidiyor hesabıma ne zaman yüklenecek?
Katılımcı, kredi kartı bilgilerini kayıt altına aldıktan sonra Visa kredi kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimi görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.

Visa özellikli banka kartları kampanyadan yararlanabilir mi?
Visa özellikli banka kartı (Debit Kart) sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde Visa debit kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve kartlarını GittiGidiyor’a kaydetmiş olmaları gerekmektedir.

GittiGidiyor mobil web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilir miyim?
Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?
Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Ses ve Görüntü Sistemleri” (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) şeklindedir.

Diğer koşullar:
Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz. İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Bu kampanya GittiGidiyor banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Yasal Yükümlülükler:
Kullanıcı, 4-31 Ocak 2019 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde Visa kredi kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir. Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez. Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır. Katılımcı, GittiGidiyor’un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir. GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

+Tüm GittiGidiyor indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.