Media Markt: Tüm beyaz eşyalarda 4 al 3 öde

- ,,,

Media Markt: Tüm beyaz eşyalarda 4 al 3 öde için yorumlar kapalı...

Media Markt tüm beyaz eşyalarda 4 al 3 öde kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Media Markt beyaz eşya ve küçük ev aletleri alışverişlerinizde 4 alın 3 ödeyin! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya dahilinde markası ve modeli ne olursa olsun beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve/veya süpürgelerde, toplam 4 adet ürün satın alan müşterilere, satın aldıkları ürünler arasından KDV dahil satış fiyatı en düşük olan ürünün bedeli, diğer ürünlerin bedelleri üzerinden ürün fiyatları oranında düşülecektir.
  • Klimalar kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanyaya dahil olabilmek için müşterilerin ilgili ürünleri tek seferde, aynı sepet içinde satın almaları gerekmektedir.
  • Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin iadesi durumunda ücretsiz olarak alınan ürününün müşteri tarafından iadesi zorunludur.
+Tüm Media Markt indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.