Memnuniyet değişim uygulaması Teknosa’da

, , , , , , ,

Memnuniyet değişim uygulaması Teknosa’da için yorumlar kapalı

başarılı 100%

Kupon Detayları

Memnuniyet değişim uygulaması Teknosa’da kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Teknosa alışveirşlerinizde aldığınız ürünü 30 gün içinde değiştirme avantajı ile %100 müşteri memnuniyeti fırsatından yararlanın. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com’dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz.
  • Teknosa.com’dan satın aldığınız ürününüzün değişim işlemi için size en yakın Teknosa mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
  • Değiştireceğiniz ürünün yerine farklı yeni bir ürün (en az ilk ürün tutarında) satın almanız gerekmektedir.
  • Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri..vs), çamaşır makinası, buzdolabı, bulaşık makinası, fırın gibi büyük beyaz eşya ürünleri ile sarf malzemeleri (toner, kartuş…vs), vakumlu ambalajlı ürünler ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde değişim yapılabilir,
  • Servis tarafından kurulumu yapılmış TV ler, Sim kart takılan, Wi-Fi bağlantısı, kullanıcı tanımlaması yapılan cep telefonları, tabletler ve notebooklar değiştirilemez.
+Tüm Teknosa indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.