Morhipo: Axess ile alışverişlerde 100 TL chip-para hediye

- , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Morhipo: Axess ile alışverişlerde 100 TL chip-para hediye için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Morhipo Axess’e özel 100 TL chip-para hediye kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Axess’e özel 4-10 Haziran 2018 tarihleri arasında Morhipo.com’dan yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para hediye. Üstelik peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla. Kampanyadan kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacak ve 19 Haziran 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:
– Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo’dur. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç
yansıtılacaktır.
– Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 100 TL chip-para kazanabilir.
– 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com’da Axess’e özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit sunulur.
– Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
– Sanal kart ile kazanılan puanlar ana karta yüklenir, ancak ana kart bilgileri girilerek Chip-para harcaması yapılabilir
– Kampanya kapsamında kazanılan Chip-para masterpass’e kayıtlı kartlar ile kullanılamamaktadır.
– Kampanya kapsamında kazanılan Chip-para App’ler üzerinden yapılacak harcamalarda kullanılamamaktadır.
– Ödeme adımında kart bilgilerini girdikten sonra chippara kutucuğunu işaretleyerek 3D ödeme ekranına geçildiğinde, SMS kodundan önce
bankada chippara girişi için bir ekran gösterilmektedir. Tarafınızdan kullanılmak istenilen chip para miktarını giriş yapmanız
durumunda chip paranız kullanılacaktır.

+Tüm Morhipo indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.