Morhipo: CardFinans’a özel anında 50 TL indirim fırsatı

- , , , , , , , , , , , , , , , ,

Morhipo: CardFinans’a özel anında 50 TL indirim fırsatı için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Morhipo CardFinans ile alışverişte anında 50 TL indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. 03-09 Temmuz 2018 tarihleri arasında www.morhipo.com’dan tek seferde yapılacak peşin ya da taksitli 400 TL ve üzeri ilk alısverişte 50 TL indirim fırsatı sunulacaktır. Bireysel kredi kartı sahipleri indirim kampanyasından müşteri bazında, ticari kredi kartı sahipleri kart bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca bir kartıyla ve bir kez faydalanabilecek, en fazla 50 TL indirim kazanabilecektir. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:
Banka kartları ve ParaPuan’la yapılan alışverişler indirim ve taksit kampanyalarına dahil değildir.
Sanal kartlarla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil, indirim kampanyasına dahil değildir.
BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.
İndirim kampanyası tüm sitede geçerli olup firmanın diğer indirim, promosyon, Hopi kampanyaları, herhangi bir ödül puanı ve hediye çeki vb kazanım/kullanımları ile birleştirilemez.
Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme, ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme özelliklerinden yararlanılamaz.
Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
İndirim, kart numarası girildikten sonra “sipariş özeti” kısmında otomatik olarak CardFinans kredi kartı kullanıcısına tanımlanacaktır ve kullanıcı indirimi orada görebilecektir.
Kampanya kapsamında alınan Ürün/ürünlerin iade ve/veya iptallerinde asgari tutarın altında kalması durumunda, kampanya kapsamında kazanılan toplam indirim tutarı iade edilecek tutardan düşülerek iade yapılacatır.

+Tüm Morhipo indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.