morhipo.com’da 40 TL Morhipo bonus kazanın!

- ,,,,,,,,,,,,

morhipo.com’da 40 TL Morhipo bonus kazanın! için yorumlar kapalı...

morhipo.com’da 40 TL Morhipo bonus kazanın kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. morhipo.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 250 TL üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 40 TL Morhipo bonus yüklenecektir. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği morhipo mobil uygulamasında ve www.morhipo.com ‘da kullanılmaktadır.
  • Alışverişiniz sepetinizi www.morhipo.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
+Tüm Morhipo indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.