Morhipo hediye çeki kodu ile Axess’e özel 75 TL indirim

- , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Morhipo hediye çeki kodu ile Axess’e özel 75 TL indirim için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Morhipo 75 TL indirim kodu yukarıda yazıyor. Yukarıda yazan “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak bu kuponu alıp ödemenizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanya boyunca Axess’e özel 11 – 13 Haziran 2018 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri tek seferde yapılacak elektrik elektronik hariç sezon alışverişlerinde 75 TL indirim sağlayan Morhipo hediye çeki kodu bir tık uzağınızda. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:
Bir alışverişte sadece bir adet kod kullanılabilir. İndirim kodu bölünemez, tek seferde kullanılması gerekmektedir. Bir seferde en fazla 75 TL indirim uygulanır. Hediye çeki, Morhipo ‘da farklı indirim çekleri kampanyaları ve hediye çekleri ile birleştirilemez. İptal veya iade durumunda indirim çekiniz tekrar tanımlanmayacaktır. İptal veya iade durumunda indirim çekiniz kadar tutar iade edilecek tutardan düşürülüp iade edilecektir.
1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com ‘da Axess’e özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

+Tüm Morhipo indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.