Morhipo: HSBC Advantage’a özel anında 50 TL indirim var

- , , , , , , , , , , , , , , , ,

Morhipo: HSBC Advantage’a özel anında 50 TL indirim var için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Morhipo HSBC Advantage’a özel anında 50 TL indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. HSBC Advantage Kredi Kartı ile 03-09 Temmuz 2018 tarihleri arasında www.morhipo.com sitesinden yapacağınız tek seferde taksitli veya tek çekim 400 TL ve üzeri ilk alışverişte 50 TL anında indirim kazanacaksınız. Bireysel kredi kartı sahipleri indirim kampanyasından müşteri bazında, ticari kredi kartı sahipleri kart bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca bir kartıyla ve bir kez faydalanabilecek, en fazla 50 TL indirim kazanabilecektir. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:
HSBC Concept Kart katilimi ücretsizdir.
Toptan alimlar, ticari kartlar kampanyaya dahil degildir.
Kampanyada sunulacak indirim tutari 50 TL ile sinirlidir
Banka kartlari ve NakitPuan´la yapilan alisverisler indirim ve taksit kampanyalarina dahil degildir.
Sanal kartlarla yapilan alisverisler indirim kampanyasina dahildir.
BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya, kapida ödeme seçeneginde geçerli değildir.
İndirim, kart numarası girildikten sonra “sipariş özeti” kısmında otomatik olarak HSBC Advantage kredi kartı kullanıcısına tanımlanacaktır ve kullanıcı indirim tutarını bu alanda görebilecektir.
Kampanya kapsamında alınan Ürün/ürünlerin iade ve/veya iptallerinde asgari tutarın altında kalması durumunda, kampanya kapsamında kazanılan toplam indirim tutarı iade edilecek tutardan düşülerek iade yapılacaktır.

+Tüm Morhipo indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.