n11: Spor ürünlerini 15 TL ucuzlatan tık hızında kupon

- ,,

n11: Spor ürünlerini 15 TL ucuzlatan tık hızında kupon için yorumlar kapalı...

n11 spor ürünlerini 15 TL ucuzlatan tık hızında kupon kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. n11 spor ürünleri alışverişlerinizi 15 TL ucuzlatan tık hızında kuponu hesabınıza tanımlamayı unutmayın! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • 15 TL değerindeki kupon 200 TL ve üstü seçili spor kategorilerindeki alışverişlerde kullanılabilecektir. Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir.
  • Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
  • Kupon, 5.000 adet ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan faydalanmak için n11.com uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
  • Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
  • Yüklenilen kuponlar; Spor Giyim & Ayakkabı; Fitness & Kondisyon; Bireysel & Takım Sporları; Bisiklet & Scooter kategorilerinde geçerlidir.
+Tüm N11.com indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.