n11: Yapı Kredi Worldcard’a Özel 50 TL’ye Varan Worldpuan

- , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

n11: Yapı Kredi Worldcard’a Özel 50 TL’ye Varan Worldpuan için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

n11 Yapı Kredi Worldcard’a özel 50 TL’ye varan Worldpuan kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Yapı Kredi Worldcard kullanarak n11.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlerde 25 TL Worldpuan, tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde 50 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:
– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşteriler 16 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL’ye ek 25 TL ile toplam 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 50 TL’ye ek olarak 25 TL, toplam 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
– Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
– Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
– Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Nisan 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir
– Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından kazanılan ek 25 TL Worldpuan 21 Nisan 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir.
– Kampanyadan kazanılacak en fazla Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
– Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
– Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

+Tüm n11.com indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.