n11’den Paycell Kart alanlar 22 TL indirim kuponu kazanıyor

-

n11’den Paycell Kart alanlar 22 TL indirim kuponu kazanıyor için yorumlar kapalı

başarılı 100%

Kupon Detayları

n11’den Paycell Kart alanlar 22 TL indirim kuponu kazanıyor kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. n11’den Paycell Kart alanlar 500 MB internet ve n11’de geçerli 22 TL indirim kuponu kazanıyor. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • İnternet paketi kartınızı aktive ettikten sonra otomatik olarak n11.com Paycell Kart’ınıza tanımlanır ve Paycell uygulaması üzerinden kullanılabilir.
  • Kupon kodunun, n11 hesabına 31 Aralık 2019 tarihine kadar hesaba tanımlanması gerekmektedir. Hesaba tanımlanan kuponun 30 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir.
  • İndirim kuponu, Altın, Gümüş, Süpermarket, Dijital Kod & Ürün, TL Yükleme, SIM Kart Hat Alışverişlerinde, Toptan Satış, Özel Satış, Kampanyalar hariç diğer kategorilerden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kampanya n11.com’da yer alan diğer kuponlar ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Ambalajı açılmamış n11.com Paycell Kart’lar iade edilebilir. Ambalajı açılan ürünün adesi yapılamaz.
+Tüm N11.com indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.