Nike 50 TL Bonus hediye şansı kaçmaz

- , ,

0 Yorum

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Nike 50 TL Bonus hediye kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. BonusFlaş’a özel 350 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Nike Bonus hediye! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya detayları;
Kampanya Nike mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
Kazanılan Bonus’lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 10 Aralık 2016 tarihine kadar sadece Nike mağazalarında kullanılabilir. 10 Aralık 2016 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Nike Bonus kazanabilir.
Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
Kampanyaya belirli Nike mağazaları dahildir.
Kampanya dahil olan Nike mağazaları için www.bonus.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.
Kampanya dahil olan Nike mağazaları için tıklayınız.

+Tüm Nike indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.