Pegasus Hava Yolları ile yurt dışını %40 indirimli keşfet

- ,

Pegasus Hava Yolları ile yurt dışını %40 indirimli keşfet için yorumlar kapalı...

Pegasus Hava Yolları ile yurt dışını %40 indirimli keşfet kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Pegasus Hava Yolları ile 20 Ocak’a kadar biletini al, 5 Şubat – 5 Nisan arası vergiler hariç %40 indirimle uç! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için uçuşları TL ile görüntüleme seçeneği seçilerek devam edilmelidir. BolPuan ile uçuş görüntüleme seçeneği seçilerek devam edildiğinde indirim uygulanmayacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.
  • Kampanya sadece direkt yurt dışı uçuşlarında geçerlidir. İç hat bağlantısı olan uçuşlarda indirim sadece dış hat bağlantısına uygulanacak olup iç hat bağlantısında geçerli olmayacaktır.
  • İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.
  • Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanya biletleri sayı ile sınırlı olup 1.531.406 adettir.
+Tüm Pegasus Hava Yolları indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.