Tatil.com rezervasyonlarınız 75 TL MaxiPuan kazandırıyor

- ,

Tatil.com rezervasyonlarınız 75 TL MaxiPuan kazandırıyor için yorumlar kapalı

Tatil.com rezervasyonlarınız 75 TL MaxiPuan kazandırıyor kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Maximum mobil ile yapacağınız 2000 TL ve üzeri ilk rezervasyonunuzda Tatil.com’dan 75 TL MaxiPuan kazanın! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • 1 Kasım – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında tatil.com’dan tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinizde Maximum Mobil’den 75 TL MaxiPuan!
  • Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
  • Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
  • Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) Kampanyaya dahil kartlardan en az birine sahipseniz Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınızla yapmanız halinde mümkündür.
  • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 7 Aralık 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir.
  • MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Aralık 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
+Tüm Tatil.com indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.