Tatilde Harca Diye 50TL Kupon Hediye

- ,

Tatilde Harca Diye 50TL Kupon Hediye için yorumlar kapalı...

Akıllı telefondan bin bir çeşit oyuncağa, bavuldan oyun konsollarına, tatil eğlencesi için ne lazımsa CarrefourSA diyenlere özel, CarrefourSA’da “Tatilde Harca Diye 50TL Kupon Hediye” kampanyası başladı.

15 – 27 Ocak tarihleri arasında yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişe bir sonraki 200 TL ve üzeri alışverişinizde kullanmak üzere 50 TL indirim kuponu hediye edilecek. Kuponunuzu 10 Şubat’a kadar kullanmayı unutmayın! Kampanya detayları şöyle:

İndirim kuponu kazanabilmek için hangi tarihler arasında sipariş vermem gerekiyor?
15 – 27 Ocak 2019 tarihleri arasında sipariş vermeniz gerekiyor.

Ne kadarlık indirim kuponu kazanabilirim?
250 TL ve üzeri alışverişleriniz (KDV Dahil) için 50 TL’lik indirim kuponu kazanabilirsiniz.

İndirim kuponunu nasıl alacağım?
Siparişiniz size teslim edildikten sonra 24 saat içerisinde indirim kuponu siparişi verdiğiniz üyeliğinizde yer alan e-posta adresine gönderilecektir.

İndirim kuponu ulaşmaz ise ne yapabilirim?
E-posta kutunuzda Gereksiz ya da Spam adlı klasörü mutlaka kontrol ediniz. Bulamadığınız durumda telefonla 444 10 00’ı arayabilirsiniz.

İndirim kuponum ulaştı, ne zamana kadar kullanabilirim?
10 Şubat 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kupon kodlarını ne kadarlık siparişlerde kullanabilirim?
50 TL’lik indirim kuponunuzu 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde (KDV Dahil) kullanabilirsiniz.

Siparişimde değişiklik olduğu durumda ne yapacağım?
İndirim kuponu hakkınızın devam etmesi için sipariş tutarınızı korumalısınız, sipariş ettiğiniz ürünler arasında herhangi bir sebepten dolayı gönderilemeyen ürünler olabilir. Sipariş tutarınızın azalması durumunda, indirim kuponu kazanma hakkınızı kaybedersiniz. İndirim kuponunuzu korumak için farklı ya da ek ürün isteyebilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

15 Ocak – 27 Ocak 2019 tarihleri arasında carrefoursa.com internet sitesi ve mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde (KDV dahil) 50 TL indirim kuponuna hak kazanılacaktır. Kazanılan 50 TL’lik indirim kuponları 15 Ocak -10 Şubat 2019 tarihlerinde yapılan 200 TL (KDV dahil) ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir. Altın alışverişlerinde indirim kuponu kullanılamaz. İndirim kuponunu kazanmak için siparişinizin size teslim edilmesi gerekmektedir. Siparişiniz teslim edildikten sonra ve personelimiz tarafından bu bilgi sisteme işlendikten sonra indirim kodu siparişi verdiğiniz üyeliğiniz ile ilişkili e-posta adresine gönderilecektir. Kullanım tarihi geçen indirim kuponları yeniden aktif hale getirilmeyecektir. İndirim kuponunu kullanabilmek için ödeme adımında Hediye/Promosyon Çeki Kullan alanına girilmesi zorunludur. CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için 444 10 00’ı arayabilirsiniz. Yapılacak olan her bir alışverişte sadece bir kez kod kullanılabilecektir. 15 Ocak – 27 Ocak 2019 süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim kuponuna hak kazanma durumunu etkileyebilir. İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.

+Tüm CarrefourSA indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.