TatilGO Digiavantaj üyelerine %5 daha indirimli

,

TatilGO Digiavantaj üyelerine %5 daha indirimli için yorumlar kapalı...

Tatilinizi zamana ve mekana bağımlı olmadan özgürce tasarlayabileceğiniz TatilGO kampanyası Digiavantaj’da %5 fatura indirimi kazandırıyor.

Kampanya koşulları şöyle:
-Digiavantaj’dan yararlanabilmek için, linke tıklayıp TatilGO websitesine gitmeden önce Digiturk’e kayıtlı cep telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.
-Digiturk fatura indiriminden yararlanabilmeniz için Digiavantaj’dan yönlenerek TatilGO.com’dan yaptığınız alışverişinizin tamamlanmış (iade edilmemiş) olması gerekmektedir.
-Digiturk fatura indirimi miktarının hesaplanmasında TatilGO.com’un Digiavantaj’a ileteceği rakamlar baz alınacaktır.
-TatilGO.com ile yapılan anlaşma gereği Digiturk fatura indirimi rezervasyonunuzun net tutarı üzerinden hesaplanmaktadır. Uçak, tren, otobüs,transfer, özel transfer, hizmet bedeli, KDV ve benzeri bedeller Digiturk fatura indirimine dahil değildir.
-Digiturk fatura indiriminden yararlanabilmek için, her alışverişinizden önce mutlaka Digiavantaj üzerinden tekrar yönlendiğinizden emin olun.
-Kampanya bitiş tarihi belirtilmemiştir.

-Digiavantaj Nedir:
Digiavantaj, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde Digiturk faturanıza indirim kazanmanızı sağlayan bir platformdur. Digiavantaj üzerinden anlaşmalı firmanın websitesine gittiğinizde ve buradan alışveriş yaparak indirime hak kazanırsınız. Digiavantaj’da alışveriş adedi sınırlaması yoktur. Örneğin Digiavantaj üzerinden Booking.com’a yönlenip, 1000 TL değerinde konaklama gerçekleştirdiniz. Faturanız 50 TL ise bu alışverişiniz ile bir faturanızı Digiavantaj sizin yerinize ödemiş olur. Digiturk abonesi iseniz, alışverişten veya konaklama tarihinden sonra çıkacak en geç 4. Digiturk faturanıza bu tutar indirim olarak yansır. Digiavantaj’dan yararlanmak ücretsizdir.İstediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Digiturk fatura indiriminden faydalanabilmek için aylık faturası çıkan yurt içi bireysel Digiturk uydu abonesi olmanız gerekmektedir. Digiturk abonesi olmasanız dahi, ileri tarihlerde abone olmanız durumunda bu indirimler kullanılmak üzere 18 ay süreyle sizin için saklanır.

-Digiavantaj’ın Avantajix’ten farkı nedir?
Avantajix (https://www.avantajix.com) ve Digiavantaj’ın benzer şekilde çalışmakta oldukları görülüyor. Aralarındaki fark şu: Avantajix üyelerine her alışverişten nakit olarak ödeme yaparken, Digiavantaj üyelerine Digiturk faturaları üzerinden indirim sağlamaktadır.

+Tüm TatilGO indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.