Teknosa: Eski Telefonunu Getir Yenisini Götür Kampanyası

- ,,

Teknosa: Eski Telefonunu Getir Yenisini Götür Kampanyası için yorumlar kapalı...

Şimdi eski telefonunuzu Teknosa’ya getirip, istediğiniz yeni teknolojiye indirimlerle sahip olabilirsiniz! Çalışır durumda ve geri alım koşullarını sağlayan, aşağıda listelenen eski telefonlarını Teknosa’ya getiren müşteriler, Teknosa mağazalarından istediği yeni teknolojiye indirimle sahip olabilirler. Yeni ürün seçiminde kazanabileceğiniz indirim tutarı; eski cihazınızın modeline göre farklılaşır. Geri vereceğiniz cihazınızın çalışır durumda olması, görünür çiziği ve ekran çatlağı olmaması gerekmektedir.

Vermek İstediğiniz Telefon Modelleri ve Geri Alım Bedelleri:

– Apple iPhone 7 1.350 TL **

– Apple iPhone 6S Plus 1.200 TL

– Apple iPhone 6S 900 TL **

– Apple iPhone 6 Plus 700 TL

– Apple iPhone 6 650 TL **

– Apple iPnone 5S 350 TL

– Apple iPhone 5 135 TL

– LG G4 200 TL

– LG G3 100 TL

– Samsung Note 5 800 TL

– Samsung Note 4 350 TL

– Samsung Note 8 2.500 TL

– Samsung Galaxy S7 Edge 1.150 TL

– Samsung Galaxy S6 Edge 500 TL

– Samsung Galaxy S6 350 TL

– Samsung Note3, Note3 NEO 300 TL

– Samsung Galaxy J700 250 TL

– Samsung Galaxy S5 135 TL

– Samsung Galaxy S4 100 TL

– Samsung Galaxy S3 50 TL

– Samsung Galaxy S3 Mini 25 TL

(Liste dönem dönem güncellenebilir. En güncel liste için Teknosa.com ve/veya Teknosa mağazalarına başvurabilirsiniz.)

Buyback ile Almak istediğiniz Kampanyalı Telefon Modelleri ve İndirim Tutarları:

– Samsung Galaxy Note9 450 TL

– iPhone 8 150 TL

– iPhone 8 Plus 175 TL

– iPhone X 200 TL

– Huawei Mate20 Pro 700 TL

– Huawei P20 Pro 500 TL

– iPhone 6 / iPhone 6s / iPhone 7 Kampanyası (Dönem dönem güncellenebilir ve detaylarına Teknosa.com’dan bakılabilir.)

– Samsung Galaxy Note9 Kampanyası (Dönem dönem güncellenebilir ve detaylarına Teknosa.com’dan bakılabilir.)

– iPhone 8 / iPhone 8 Plus / iPhone X Kampanyaları (Dönem dönem güncellenebilir ve detaylarına Teknosa.com’dan bakılabilir.)

– Huawei Mate20 Pro / Huawei P20 Pro Kampanyaları (Dönem dönem güncellenebilir ve detaylarına Teknosa.com’dan bakılabilir.)

Eskisini Getir İstediğin Yeni Teknolojiyi İndirimle Götür Kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarında geçerlidir. Geri alım koşullarını sağlayan eski telefonunuz ile kazacağınız hediye çekini Teknosa mağazalarında satılan tüm ürünlerde kullanabilirsiniz. İkinci el ürünler TECHPOINT SERVİS HİZMETLERİ A.Ş. adına Teknosa tarafından teslim alınmakta olup, ikinci el cihaz bedeli karşılığında verilen hediye çeki ilgili firma tarafından karşılanmaktadır. Kampanya kapsamında abonelerin indirimden faydalanmaları için öncelikle cep telefonlarının kampanyaya “Kabul Edilebilir” olması gerekir. Cihazların “Kabul Edilebilir” olması için; çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, ekranında kırık / çatlak olmamalı, açılıp kapanıyor olmalı, bataryası mevcut olmalı, sıvı teması olmamalıdır. Ayrıca sadece Apple marka cihazlar için geçerli olmak üzere iPhone güvenlik kilitleme kodu kaldırılmış olmalı ve iPhone/iPad’imi bul (iCloud) servisi kaldırılmış olmalıdır. Tüm bu kontrollerden başarıyla geçen cihaz “Kabul Edilebilir” statüsündedir. Söz konusu kabul kriterlerinden geçmiş cihazın değerinin belirlenmesi için ise, fiziksel ön kontrolleri yapılır. Aboneler teslim ettikleri cihazların sahibi olduklarını ve 18 yaşından büyük olduklarını beyan ederler ve cihazın tesliminden kaynaklanan tüm sorumlulukları kabul ederler. Aboneler, cihazın teslimi sırasındaki kayıp ve çalınmadan dolayı sorumludur Teslim edilen cihazların IMEI numaraları kapsamında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu veri tabanında herhangi bir kusur kaydı (kayıp, çalıntı, suç unsuru vbg.) bulunmasından doğacak her türlü yasal yükümlülükten aboneler sorumludur. Teslim edilen cihazlara ilişkin SIM kartlarının ve varsa hafıza kartlarının çıkarılması abonenin sorumluluğu altındadır. Aboneler, kendisi tarafından sağlanan bilgilerin doğru olmamasından kaynaklanan her türlü sorumluluğu üstlenmektedir ve cihazların teslimatından önce kendine özgü bilgi, metin mesajları, resimler, oyunlar, şarkılar veyahut kişisel vasıftaki herhangi başka bilgi gibi tüm verilerin silinmesi abonenin yükümlülüğü altındadır. Aboneler, telefonlarını teslim edip indirimli yeni kampanyaya girdikten sonra eski telefonlarını geri alma isteğinde bulunamazlar. Kampanya stoklarla sınırlı olup, cihaz fiyatları mağazalar arasında farklılaşabilir. Farklılık durumunda mağaza fiyatı geçerli sayılacaktır. Teknosa cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 Teknosa Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya size en yakın Teknosa mağazasına başvurabilirsiniz.

+Tüm Teknosa indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.