Ucuzabilet indirim kuponu yurtdışı uçuşlarda 200 TL’lik

- , , ,

Ucuzabilet indirim kuponu yurtdışı uçuşlarda 200 TL’lik için yorumlar kapalı

This offer has expired.
başarılı 100%

Kupon Detayları

Ucuzabilet 200 TL indirim kodu yukarıda yazıyor. Yukarıda yazan “KUPON KODUNU GÖSTER” linkine tıklayarak bu kuponu alıp ödemenizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanya boyunca Ucuzabilet indirim kuponu kullanarak Singapur Hava Yolları Business sınıfı tek yön uçuşlarda 200 TL indirim kazanabilirsiniz. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

-Kampanya, Mart 2018 tarihine kadar satın alınacak biletler için geçerlidir.
-İndirimli biletlerle yapılacak seyahatlerin 31 Temmuz 2019 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir (17- 22 -Aug 18, 15 – 31 Dec 18, 19 – 29 Jan 19, 1 – 5 Jun 19, 9 – 14 Aug 19 tarihlerindeki uçuşlar kampanyaya dahil değildir).
-Kampanya indiriminden yalnızca Ucuzabilet.com web sayfası ve IOS veya Android mobil uygulaması üzerinden Singapur -Hava Yolları bileti satın alanlar yararlanabilir.
-Kampanya indiriminden yararlanılabilmesi için Ucuzabilet.com web sitesindeki ve mobil uygulama üzerindeki ödeme sayfasında bulunan İndirim Kuponu Kullan alanına, belirtilen indirim kuponu kodunun girilmesi gerekmektedir.
-İndirim kuponu sadece üyelere özeldir. İndirimden faydalanmak için üye olup, satın alma işlemine devam etmeniz gerekiyor.
-İndirim kuponu, her destinasyon için 100 adet ile sınırlıdır. Her üye indirim kuponunu bir kez kullanabilir.
-İndirim kuponu, opsiyonlu rezervasyonlarda ve ön rezervasyondan yapılacak biletlemelerde kullanılamaz.
-İndirim kuponu çoklu uçuş seçeneğinde kullanılamaz.
-Kampanya Ucuzabilet’in diğer indirim kampanyaları ve kuponları ile birleştirilemez.
-Kampanya indirimi, Singapur Hava Yolları’nın THY ve Lufthansa hava yolları ile yapmış olduğu ortak uçuşlarda geçerli değildir.

+Tüm Ucuzabilet indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.