Vodafone müşterilerine Yemeksepeti’nde %50 indirim var

- ,,

Vodafone müşterilerine Yemeksepeti’nde %50 indirim var için yorumlar kapalı...

Vodafone FreeZone’dan Vodafone’lulara Yemeksepeti.com’dan Genç Menülerde %50’lere varan indirim kampanyası başladı. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone FreeZone’a git, Kampanyaya Katıl’a tıkla, çıkan şifreyi Yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğin siparişlerde, Kampanya Kodu soran alana girerek indirimli Genç Menülerden anında yararlan! Kampanya Vodafone’lulara özel Vodafone menülerde geçerlidir. Avantajdan faydalanmak için YEMEKSEPETI yazıp 6666’ya SMS göndererek, gelen onay şifresini, yemek siparişi sırasında, Yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girilmesi gerekmektedir. Kampanyanın geçerli olduğu ürünler: Yemeksepeti.com üzerinde yer alan, açık restoranlardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır.

Kampanya Vodafone Menülerinde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone’lu aktif kullanıcı olmak gerekmektedir. Kampanya, Yemeksepeti.com üzerinde yer alan, açık restoranlardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır. Kampanyadan yararlanmak için YEMEKSEPETI yazıp 6666’ya SMS göndererek, gelen onay şifresini, yemek siparişi sırasında, Yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girmeleri gerekmektedir. Kampanya Yemeksepeti’nin mobil uygulamasında da geçerlidir.
Kampanya SMS’i ücretsizdir. Vodafone Telekomünikasyon A.S kampanyada degisiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Bu kampanyaya SMS gonderim yolu ile katılan müşteriler, abonelik süreleri boyunca, abonelik ve kullanım verilerinin işlenebilmesi için Vodafone’a onay vermiş sayılacaklardır. Vodafone bu onay doğrultusunda abonelerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edecektir.

+Tüm Yemek Sepeti indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.