Yemek Sepeti: Ayın Son Perşembesi’nde 15 TL indirim kazanın

,

Yemek Sepeti: Ayın Son Perşembesi’nde 15 TL indirim kazanın için yorumlar kapalı...

Yemek Sepeti ayın Son Perşembesi’nde 15 TL indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Maximiles’ınıza özel Yemeksepeti.com ve yemeksepeti mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız 30 TL’lik ilk siparişinize anında 15 TL indirim ayrıcalığı var! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir Kampanya katılımının ardından müşterilerin kayıtlı cep telefonlarına sms ile indirim kuponu kodu iletilecektir.
  • Unutmayın, indirimden sadece Maximum Mobil’den alacağınız kod ile faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartları
  • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri, K.K.T.C siparişleri ve yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.
+Tüm Yemek Sepeti indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.