Ödüllü Fotoğraf Yarışması: Nesiller Boyu Gülümseyin

Yarışmalar

Ödüllü Fotoğraf Yarışması: Nesiller Boyu Gülümseyin için yorumlar kapalı...

fotograf-yarismasiFotoğraf çekmeyi seviyorsanız, ayrıca ödül kazanmak da size enteresan geliyorsa şöyle bir fotoğraf yarışması var. İsteyen herkes katılabiliyor.

Yarışmada birinci 8 bin TL, ikinci 6 bin TL, üçüncü ise 4 bin TL ile ödüllendirilecek. Mansiyona layık görülen eserin sahibine ise 500 TL para ödülü verilecek. Ayrıca yarışmaya Instagram’dan katılan fotoğraflar arasında birinci seçilen eserin sahibine ise Nicon Coolpix S4200 model fotoğraf makinası hediye edilecek. Yarışma sonunda sergilenmeye hak kazanan 50 fotoğrafın sahibi ise sertifika alacak.

“Nesiller Boyu Gülümseyin” adlı bu Fotoğraf Yarışması 4 Mayıs 2014’e kadar sürecek.

Dijital ve dijital ortama aktarılmış, renkli ya da siyah-beyaz fotoğrafları ile yarışmaya katılmak isteyen fotoğraf severler, Nesillerboyugülümseyin.com adresi üzerinden yükleme yapabilecek. Yarışmaya gönderilecek fotoğrafların JPEG formatında 300dpi çözünürlükte büyük boy baskıya elverecek şekilde, kısa kenar 2800 pikselden küçük olmaması gerekiyor. Candan Bakım konulu Nesiller Boyu Gülümseyin Fotoğraf Yarışması’nın ikincisine katılan eserler, 12 Mayıs’ta seçici kurul tarafından değerlendirilecek. Sonuçların 14 Mayıs’ta açıklanacağı yarışmada sergi ve ödül töreni ise 13 Haziran’da gerçekleşecek.

Daha fazla detay için: http://www.nesillerboyugülümseyin.com
İndirim kodu aramak için: http://www.indirimkodu.com