Store RSS

Kiler kupon kodu, indirim kuponu ve hediye çekleri

Kiler indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Kiler indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

http://www.kiler.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.3 /5 (24 Oy)

En Yeni İndirim Kupon Kodları

En son gelen 3 kupon

Kiler için Avantajix.com dünyanın en zekice indirim fikri

Kiler sitesinde ve benzerlerinde indirim kuponu, kupon kodu, promosyon kodu, hediye çeki gerekmeden ucuzlatmanın yolu www.avantajix.com adresi. Avantajix çok değişik bir site. Alışveriş yapanlara p... daha ››

Kiler kampanya reyonunda bugün %75 indirim var

Kiler kampanya reyonunda bugün müthiş indirim var. Hemen yukarıda yazan "TIKLA VE KAMPANYAYA GİT" linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indi... daha ››

Kiler’de Hangi Fırsat Size Daha Uygun?

Kiler'de anlık değişen fırsatlardan gönlünüze göre seçin, yakalayın, kazanın.... daha ››

 

Önceki İndirim Kupon Kodları

1 adet kupon

Market ve gıda alışverişinde bugün 50 TL daha kazanın

Market, gıda ve akaryakıt için yapacağınız toplam 500 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL’yi bonus olarak kazanabilirsiniz. Katılmak için TICARI yazıp 3340’a gönderebilir ya da Bonus Flaş’tan "Hemen Katıl" ... daha ››

DMCA.com Protection Status


İş bu sayfadaki her türlü içerik indirimkodu.com ekibi tarafından bir araya getirilmiş ve sürekli güncellenen özgün ve faydalı fikirler, öneriler, incelemeler, derlemeler ve açıklamalardan meydana gelmiş olup, tüm hakları saklıdır. Sadece izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.

 

Online alışverişte Kiler indirim kodu kullanmak:

- Kiler indirim kuponu

Kiler sitesi için en güncel indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeki önerilerimiz yukarıda bilginize tamamen ücretsiz olarak sunuluyor; indirim kodu kullananlar alışverişi daha da ucuza getirip keyifle tamamlıyor.

- Kiler kupon kodu

KİLER İNDİRİM KUPONU ARAYANLAR İÇİN FIRSAT BU FIRSAT. Alışverişleri kazançlı hale getirmeyi amaçlayan Kiler, 1983 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir. Kalite anlayışını kurduğu entegre tesisler, müşteri aşkı, personele güven ve sosyal sorumluluk projeleri ile desteklemektedir. Sadece alışveriş değil, öncesi ve sonrasında da müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerini her geçen gün iyileştirmek için yoğu çaba gösterilmektedir. 5 bin güler yüzlü çalışanla müşterilerine hizmet vermektedir. Çağrı merkezleri müşterileri dinler ve çözüm üretir. Mağazalar, müşterilerin konforunu en üst seviyede tutmak amacıyla geniş koridorlar, ferah alışveriş alanları, sakin ve huzurlu bir atmosfer, yönlendirici levhalar, kolar reyon düzeni ile alışverişler keyifli hale getirilmektedir. Reyonda bulunan ürünlerin son kullanma tarihleri özenle kontrollerden geçmektedir. Tarladan toplanan ürünler 24 saat içinde reyonlardaki yerlerini almaktadır. %100 gıda güvenliği sertifikaları ile bilinçli ve kaliteli hizmetler verilmektedir. Büyük metrekareli Kiler mağazalarında reyonlar kiralanabilmektedir. Ürün kategorileri arasında; meyve ve sebze, süt ve süt ürünleri, unlu mamuller, et ve et ürünleri, balık, içecek, deterjan ve kozmetik, tekstil, elektronik bulunmaktadır. Kiler ve Kilerim kategorisi altında Kiler markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Bakliyattan, kuruyemişe, şekerden peynire, tuvalet kâğıdından çöp poşetine kadar pek çok ürün çeşidi bulunmakta ve Kiler markalı ürün çeşidi müşteri taleplerine göre her geçen gün artmaktadır. Reyonlarda satışa sunulan KBC ve Söğüt markalı et ve tavuk ürünleri Kiler et entegre tesislerinde işlenmektedir. Ürünler, kesimden mağazalara teslime kadar hijyenik şartlarda, soğuk zincir korunarak gıda güvenliği ve kalitesi ilkelerine bağlı kalınarak korunmaktadır. Yapılan günlük indirimler, haftalık indirimler ve dönemsel kampanyalarla müşterilere avantajlı ürün seçenekleri sunulmaktadır. İndirimli ürün katalogları sosyal medyada ve mağazalarda bulunmaktadır. Kiler çocukları unutmaz. Dönemsel aktivitelerle ve ödüllü yarışmalarla her zaman çocukların mutluluğunu ön planda tutar.

Bildiğiniz gibi Kiler sitesinde fiyatlar zaten çok uygun, çok ekonomik. Hem site güvenli, hem alışveriş pratik. Bunun üstüne bir de indirim kodu kullanılınca sadece alışveriş tebessüm etmiyor, sadece fiyatlar keyiflenmiyor; cüzdanlar kelimenin tam anlamıyla bayram ediyor. Kupon kullanan, yaptığı alışverişten gurur duyuyor. Kampanyalara katılan, indirimlere bayılıyor.

- Kiler indirim kodu

Sonuçta Kiler indirim kuponu ve promosyon kodları online alışverişi zenginleştiriyor. İnterneti güzelleştiriyor. Bütçeyi denkleştiriyor. Keyfimize keyif katıyor. Yukarıda yazan indirim kodlarını tıklayan ve kullanan kazanıyor.

http://www.kiler.com.tr