Samsung Galaxy S21 ailesi tanıtıldı

Haberler

2021’in daha kırkı çıkmadan teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi olan “Samsung Galaxy S21” akıllı telefon serisini duyurarak yıla hızlı bir başlangıç yaptı. Geçmişte bu cihazlar Mart veya Nisan aylarında piyasaya sürülürken, geçen yıl Şubat ayında Covid-19 salgını başlamadan önce katılımcılarla gerçekleştirilen son teknoloji etkinliği düzenlenmişti.

Samsung’un S21 serisini görücüye çıkarması, Apple’ın yeni iPhone 12 serisine karşı bir hamle olarak görülürken, seri 3 adet modeli öne çıkarıyor. Bunlardan en küçüğü Galaxy S21’de 6.2 inçlik bir ekran bulunuyor. S21+ 6.7 inçlik bir ekrana sahipken, hepsinin büyük kardeşi Samsung Galaxy S21 Ultra ise 6.8 inç ekrana ve arkada dört etkileyici kameraya sahip. Samsung’un üst düzey yöneticilerinden Garry McGregor, “2020 olayları bizi temelden değiştirdi” şeklinde söze başlıyor. McGregor’a göre mobil teknoloji, özellikle bağlanabilirliği, iş istikrarını, ve eğitimi kolaylaştırmada, ve ayrıca kendini ifade etmeyi teşvik etmede baş rol oynadı. Mobil cihazlar bugün her zamankinden daha kritik bir öneme sahip.

Galaxy S21 serisinde, kişisel tercihleriniz düşünerek tasarlanan 3 ana model ve bunlara ait alt modeller bulunuyor. Her Galaxy S21, tamamen farklı bir tasarım diliyle yenilenmiş. Kamera çıkıntısı telefonun bir tasarım öğesi haline getirilerek zıt renklerle kontrast yakalanmış. Ancak özünde, S21’i seleflerinden ve rakiplerinden ayıran unsur kameranın ta kendisi. Standart Galaxy S21 ve S21 +, arka tarafta 3x telefoto zoom ve geniş ve ultra geniş lensler dahil olmak üzere üçlü kamera dizisiyle birlikte geliyor.

Samsung S21 Ultra, profesyonel düzeyde bir kamera sistemine, son derece pürüzsüz, sürükleyici bir ekrana ve herhangi bir S serisi cihazın şimdiye kadarki en güçlü bataryasına sahip. Cihazda Samsung’un “Space Zoom” adını verdiği, dijital olarak 100x’e kadar zoom için kullanılabilen, 10x zoom opsiyonu sunan ekstra bir lens yer alıyor. Bu özellik 100x yakınlaştırma denemelerinden gelen görüntülerin titremesini önlüyor. Galaxy S21 Ultra, Samsung’un yüksek kaliteli tabletleriyle birlikte gelen ve Samsung Galaxy Note serisi telefonlarıyla da çalışan stylus kalemi S-Pen ile uyumlu. Samsung bu özelliği Note serisi dışındaki bir akıllı telefonuna ilk kez getiriyor. Galaxy S21 Ultra ile S-Pen sayesinde anında notlarınızı alabilir veya aklınıza gelen bir fikri çizebilirsiniz.

Fiyatlara gelince, giriş seviyesi Samsung Galaxy S21, 9.999 TL’den başlayan fiyatlarla piyasaya sunulurken, Galaxy S21+ 13.499 TL, Galaxy S21 Ultra ise 16.499 TL’den tüketicilerle buluşacak. Kampanyalar konusunda ise her zamanki gibi sitemizde en güncel haberler yer alacak.

Detay isteyenler için Samsung’a özel hazırladığımız sayfamız şurada:
www.indirimkodu.com/promosyon-kodu/samsung-indirim-kuponlari/

Keyif dolu alışverişler ve keyif dolu iletişimler dileklerimizle…