Etiket: “ekran görüntüsü”

İndirim Kodu Ekran Görüntüsü

Haberler

İndirim Kodu Ekran Görüntüsü için yorumlar kapalı...

indirim-kodu-ekran-goruntusu-2010062525 Haziran 2010 tarihli bir ekran görüntümüzü aldık ve buraya koyuyoruz. İleride tarihe tanıklık etmek üzere. Yıllar geçtikçe indirimkodu.com sitesi evrilecek ve zamana ayak uyduracak. Sürekli hizmet verecek ama hizmetler kullanıcıların istediği yönde olacak.

Bu nedenle tarihe arada bir not düşmek önemli. İleride internet arkeologları, buraları kazıp ellerine geçen bilgileri yorumlayacakları zaman bu bilgiler önemli olacak. Alışverişin online platformlarda nasıl evrildiğini görmek tarihe ışık tutacak. Homo Sapiens’ten önce ne vardı der gibi indirim kuponu, kupon kodu, hediye çeki gibi ürünlerden önce ne vardı, atalarımız online olarak neler satın alıyordu, ayrıca bunları nasıl alıyordu diye soranları tatmin edecek cevapların altyapısını şimdiden hazırlamak lazım.

5 Eylül 2007 tarihinde kurulmuş ve bugünün şartlarına göre şekillenmiş olan İndirimKodu.com sitesinin sayfalarında gelecekte de sadece indirim kodları olmayacak. İndirim kuponu ve kupon kodu arayanların hoşuna gidecek kampanya haberleri, alışveriş fırsatları, ucuzlatma püf noktaları, kampanyalar, promosyonlar, deneyimler, bahaneler, dedikodular, haberler ve alışverişe dokunan herşey sayfalarımızda hak ettiği yeri bulacak.

Ama siz tabii ki “gelecek de önemli ama bugün itibarıyla bu site neye benziyor?” diye sorarsanız buyurun şuradan tıklayın ve anın indirim kodu ekran görüntüsünü yakalayın: www.indirimkodu.com