Etiket: “hediye”

Sevgililer Günü İçin İnternetten Hediye Seçme Taktikleri

İndirimler, Kampanyalar

Sevgililer Günü İçin İnternetten Hediye Seçme Taktikleri için yorumlar kapalı...

hediye - sevgililer-gunu-indirimkoduSevgililer gününe çok az bir zaman kala bir koşuşturmacadır başladı. Birbirine ne hediye alacağını düşünen sevgililer çareyi internette buluyor. Ama internet ortamı öyle bir yer ki bir girdim mi çıkmak bilemiyorsunuz ve onca seçeneğin arasında iyice kafanız karışıyor. O zaman ne yapmak lazım anlatalım. Öncelikle sakin olun ve tüm açtığınız sekmeleri tek tek kapatın. Biraz programlı olalım değil mi ama!

HEDİYE ALMANIN PÜF NOKTALARI

Tamam internetten hediye alacaksınız ve biliyoruz ki çok ama çok seçenek var. O zaman gereksi sitelerle vakit kaybetmek yerine önce sevgililer günü için ne almak istediğinize karar verin. Tam olarak olmasa da en azından türüne. Örneğin, makyaj malzemesi mi alacaksınız veya elbise ya da mücevher? Öncelikle buna karar verin ve hediyenizi ona göre araştırın.

SON ANA BIRAKMAK HATA OLACAKTIR

İkinci aşama ise çoğu insanın sizin gibi internet üzerinden hediye almaya çalıştığını unutmamalısınız. O yüzden olabildiğince çabuk bir şekilde hediyenize karar vermeli ve siparişinizi ona göre vermelisiniz. Yoksa bazı tatsız durumlar yaşanabilir. Hediye elinize ulaşmaz veya bir sorun olduğunda değiştirmek için zamanınız kalmaz. O nedenle eğer internetten hediye alacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

PAKET ÖNEMLİDİR

Üçüncü aşama ise hediyenizin paketlenmesi. Çoğu internet sitesi zaten bunu yapıyor. Ama sevgililer günü şerefine kendinizden bir dokunuş yapmak adına paketin üzerine güzel bir not yazarak sevgilinizi daha da mutlu edebilirsiniz.

İndirimkodu.com Önerisi!

Sevgiliniz için en uygun ve en işlevsel güzellik malzemelerini bulabileceğiniz lilakutu.com mağazası için buraya,

Clinique mağazası için buraya tıklayınız.

Sevgililer günü için aradığınız tüm giyim kuşam ürünlerini uygun fiyata bulabileceğiniz DeFacto mağazası için buraya,

Modacruz mağazası için buraya tıklayınız.

Sevgililer günü için dikkatinizi çekebilecek diğer hediye seçenekleri için mağazalar kategorimize göz atmayı unutmayınız!

Sevgililer Günü İçin Hediye Seçimi Rehberi

Kampanyalar

Sevgililer Günü İçin Hediye Seçimi Rehberi için yorumlar kapalı...

sevgililergünüindirimkodu

Sevgililer Günü’ne az bir zaman kala özellikle erkekler sevgililerine, veya eşlerine ne hediye alacaklarını bilemiyorlar. Hediye seçiminde bayanlar kadar iyi olmayan erkeklerin kurtarıcısı ise şüphesi internet! Sevgiliye nasıl bir hediye almalı, kız arkadaşınıza hediye seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Bugün erkekler için hızlandırılmış ‘Sevgiliye Hediye Seçme’ rehberini işleyeceğiz.

1 – Kız arkadaşınızın nelerden hoşlandığını belirleyin

Öncelikle onun neleri sevip sevmediğini kafanızda süzgeçten geçirin. Mesela “çiçek seviyor ama çiçeklerin koparılmasından hoşlanmıyor, kedi seviyor ama kedi satın alınmasından hiç haz etmiyor” gibi. Kendinize bir liste yaparak kız arkadaşınızı mutlu edebilecek hediye seçimini yapabilirsiniz.

2 – İlk gördüğünüzü almayın veya sipariş etmeyin

Diyelim ki kız arkadaşınızın hoşuna gideceğini düşündüğünüz hediye seçeneklerini belirlediniz. Dışarı çıkıp mağazaları dolaşıyorsunuz veya internetten sipariş vereceksiniz. bunun için acele etmenizin anlamı yok. Öncelikle beğendiğiniz ürünleri kaydedin ve bunları Sevgililer Günü yaklaşana kadar kontrol ederek içlerinden aklınıza yatmayanları eleyin. Belki de 2 hediye alacaksınız veya birbirini tamamlayan 2 ürün bulacaksınız. O nedenle ilk gördüğünüzü almanız sizi daha sonra üzebilir.

3 – Kadınlar sürprizleri sever, sürpriz yapın!

Eminiz ki sizin de kız arkadaşınız sürpriz seviyor ve sizin onu şaşırtacak bir şey yapmanızı (ballandıra ballandıra anlatıp arkadaşlarını kıskandırmasın mı?) 4 gözle bekliyor. Bu an için doğru zaman Sevgililer Günü olabilir. Örneğin ona güzel bir hediye alabilir ve sonrasında baş başa yemek yiyeceğiniz bir restorana götürebilirsiniz. Ya da sadece sizin olacağınız güzel bir tatil kaçamağı için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Güzel sözlerle bezenmiş ve fotoğraflarınızın olduğu bir albümü vermeye ne dersiniz? Bizce denemeye değer…

En indirimli kaçamak tatil rezervasyonları için buraya
İndirimli ama ilginç hediyeler almak istiyorsanız buraya,
Onu en çok pırlanta mutlu eder diyorsanız buraya tıklayınız…