Etiket: “indirimkodu”

Beyaz Spor Ayakkabı – Yaz Modası Dosyası

Haberler, İndirimler

Beyaz Spor Ayakkabı – Yaz Modası Dosyası için yorumlar kapalı...

Gün geçmiyor ki her sezon başka bir moda karşımıza çıkıp bizi şaşırtmasın. Bu senenin modası da şüphesiz şimdilerde her yerde görmeye başladığınız beyaz spor ayakkabılar olacak. Bu nedenle bizce hiç düşünmeden bir tane beyaz spor ayakkabı edinmelisiniz. Ancak beyaz spor ayakkabı aldınız, ancak nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız o zaman yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

Beyaz spor ayakkabı çok dikkat çekici bir aksesuar olmakla beraber rengi dolayısıyla çok çabuk kirlenebilen bir yapıya sahip. Bu nedenle de yaz aylarının yağmurlu günlerinde beyaz spor ayakkabı yerine başka bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Aksi halde ilk günkü gibi bir beyaz ayakkabınız olmayacağı gibi onu temizlemek de çok zahmetli olacaktır. Gelelim kombinlere;

Jeanin Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Spor ayakkabının en çok yakıştığı kombinlerden birinin jean olduğu aklınıza gelmiştir. Ancak beyaz spor ayakkabıları klasik bir jean altına giymemelisiniz. Yırtık, bilekte biten veya dar bilekte biten jean kombinlerinizde beyaz spor ayakkabı adeta yıldız olacaktır.

blog1

Elbise İle Beyaz Spor Ayakkabı

Evet yanlış duymadınız. Jen pantolonlar tamam ama elbise de nereden çıktı diyecek olursanız sezonun yaz sezonu olduğunu hatırlatmak isteriz. Rengarenk mini veya bilekte biten elbiselerinizin altına beyaz spor ayakkabıyla çok güzel bir dokunuş yapabilirsiniz. Elbisenin üzerine alacağınız püsküllü bir ceket veya kot yelek de bu kombinin tamamlayıcısı olacaktır.

blog3

Deri Kombinlere Farklılık

Elbette yaz aylarındayız. Bu nedenle tamamen deri giyinmeniz olanaksız. Ancak çok şık deri detayı olan bir pantolonun altına beyaz spor ayakkabı çok şık duracaktır. Yaz aylarının da soğuk olduğu bazı günler vardır. Sert rüzgarlar çıktığında omzunuzda deri ceketiniz ve ayağınızda beyaz spor ayakkabınızla göz kamaştırmaya ne dersiniz?

Zıtlıkların Kombini

Simsiyah giyindiğiniz bir günde ayakkabılarınızı beyaz renk seçerek bir stil patlaması yaşayabilirsiniz. Siyah bir tulum veya elbisenin altına giydiğiniz beyaz spor ayakkabının ne kadar şık durduğunu görünce siz de şaşıracaksınız.

blog2

İndirimkodu.com Önerisi!

En güzel ayakkabı modelleriyle bezenmiş olan Ayakkabı Dünyası mağazasının indirimleri için buraya,
Beyaz spor ayakkabı arıyorsanız mağazasının FLO indirimleri için buraya tıklayınız.

Çiçeklerin Anlamları Nelerdir?

İndirimler

Çiçeklerin Anlamları Nelerdir? için yorumlar kapalı...

çiçek-indirimkoduBir eşi en çok ne mutlu eder? Elbette çiçekler… Tapteze dalından yeni koparılmış, mis gibi çiçekler her kadının kalbine giden yolun anahtarıdır. Peki, hangi çiçek ne anlama geliyor?

BEYAZ GÜL

Beyaz, renk itibariyle zaten saflığın ve masumiyetin sembolüdür. Gül alacağınız kişinin saflığına vurgu yapmak istiyorsanız Beyaz gül güzel bir tercih olacaktır.

KIRMIZI GÜL

Herkes bilir ki kırmızı aşkın sembolüdür. Kırmızı gül de tıpkı rengi gibi aşkı temsil eder. Sevdiğiniz kadına vereceğiniz bir adet gül onun tüm yüreğini ellerinize verecektir.

KIRMIZI KARANFİL

Bazı durumlarda sevgiye gönderme yapılan kırmızı karanfil bazı durumlarda da kalp kırgınlığı anlamını taşımaktadır. Siz hangisini seçeceksiniz?

PEMBE LALE

Her çiçek gibi pembe lale de sevgiliye verilebilecek en güzel hediye, evlilik yıldönümünüzün ise en sevilen çiçeği olacaktır.

ORKİDE

Orkide özel günlerin vazgeçilmez çiçeğidir. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü gibi özel günlerinizi orkide ile taçlandırabilirsiniz.

MOR LEYLAK

İlk görüşte aşkın sembolü olan mor leylak sevgilinize ve eşinize verebileceğiniz en güzel çiçeklerden biridir.

İndirimkodu.com Önerisi!

İndirimli çiçek alabileceğiniz Çiçek Sepeti için buraya,

Birbirinden farklı çiçekleri bulabileceğiniz 444çiçek için buraya tıklayınız.